Чим корисний колаген для нашого організму, та кому він необхідний?

Його плюси очевидні.

Для початку варто внести ясність: кожна людина може отримати користь із прийому колагену. Якщо ви думаєте, що можете бути хорошим кандидатом, то ви, мабуть, ним і є. Колаген — найпоширеніший білок в людському організмі, він міститься в сухожиллях, зв'язках, шкірі, м'язах, кістках та кровоносних судинах, але з віком його кількість зменшується. Тому поповнювати його природні запаси — безперечно хороша ідея, інформує Ukr.Media.

У вас є дрібні зморшки

Вірна ознака того, що вам варто почати використовувати колаген — тонкі зморшки, особливо ті, які не зникають після пощипування шкіри. Такі зморшки часто не вважаються чимось дуже серйозним. Але згодом вони можуть перерости в глибші зморшки, складки та заломи, тому дуже важливо зловити їх на ранній стадії.

На допомогу приходять пептиди колагену: вони здатні підтримувати еластичність шкіри та щільність дермального колагену. А ще — сприяють природному виробленню організмом і, власне, колагену, та інших молекул, що входять до складу шкіри, таких як еластин та фібрилін. А ці найважливіші для шкіри білки забезпечують її еластичність та гладкість. До речі, вони можуть навіть сприяти підвищенню рівня зволоженості шкіри, що дуже важливо, оскільки зневоднена шкіра може стати причиною появи дрібних зморшок.

Ви знаходитесь в менопаузі

Технічно, почати приймати колаген можна у будь-якому віці. Його природне вироблення знижується в середньому на 1% на рік після досягнення 20 років, тому багато хто вважає це відправною точкою.

Але у жінок, які переживають менопаузу, вироблення колагену в цей час різко знижується приблизно на 30%. Тому багато хто починає помічати серйозні зміни шкіри в цей період, наприклад, поява і поглиблення зморшок і провисання шкіри.

Крім користі для шкіри, прийом колагену також сприяє нормальному стану суглобів, оскільки вони під час клімаксу стають менш еластичними. Якщо до складу колагенового порошку входить гіалуронова кислота, вам подвійно пощастило, оскільки вона відіграє ключову роль у забезпеченні змащення суглобів.

Ви хочете мати зволожену шкіру

Нарешті, якщо ви хочете мати пружну, підтягнуту та зволожену шкіру (мабуть, це стосується всіх читачок), то вам обов'язково потрібно приймати колаген.

Звичайно, ви можете вживати в їжу продукти, багаті на колаген (кістковий бульйон, натуральне желе або холодець) — краще б робити це постійно і в будь-якому віці.

Джерело