Чи можна схуднути, якщо пити воду з лимоном

Чи допомагає вода з лимоном скинути вагу насправді.

Найімовірніше, ми всі хоч раз чули про те, якою корисною є вода з лимоном. Хтось радить пити її для травлення натщесерце, хтось вважає, що за допомогою цього напою можна схуднути. Ми дізналися, чи правда це, у нутриціологів, інформує Ukr.Media.

Вода з лимоном оповита безліччю міфів. Які тільки чудодійні властивості не приписують цьому напою. Його навіть вживають голлівудські зірки для зниження ваги. Однак, за словами експертів, науково доведених підтверджень ця методика не отримала.

Прихильники цієї системи кажуть, що лимонна вода може вплинути на кислотно-лужний баланс. Порушення кислотно-лужного балансу пов'язане із захворюваннями і в таких випадках найкращим рішенням буде звернення до лікаря, а не вживання лимонної води.

Сприятливий вплив на організм лимонної води відбувається за рахунок додавання лимонного соку.

Лимон — корисний продукт і його додавання в раціон несе позитивні ефекти. Лимон багатий на вітамін С і підвищує опірність імунітету. У разі хвороби заведено налягати на цей фрукт, щоб підняти рівень вітаміну С в організмі. Тут криється хибна думка: застосування вітаміну С, коли ви вже захворіли, не приносить користі, проте його дефіцит знижує імунітет, робить людину вразливою до захворювань і ускладнює їх перебіг. Тому важливо підтримувати нормальний рівень вітаміну С в організмі, чому може посприяти вживання лимонної води.

Такий спосіб вживання води підходить людям, які мало п'ють простої води. Це допоможе підтримці водного балансу.

За словами експертів, для деяких категорій людей вода з лимоном небезпечна, особливо її вживання натщесерце.

Насамперед рекомендується відмовитися від лимонної води тим, хто страждає на захворювання шлунково-кишкового тракту та печію, адже лимонна кислота має подразнювальні властивості, подразнюючи слизові оболонки шлунку та кишківника. Вживання великої кількості лимонної води може чинити негативний вплив на підшлункову залозу і спричинити загострення таких захворювань, як виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, ентерит, і гастроентероколіт.

Крім того, не варто забувати, що цитрусові є популярним алергеном і лимонна вода може спровокувати алергічні реакції. При цьому часте вживання лимонної води негативно впливає на зубну емаль.

Здоровим людям, які не мають проблем зі шлунково-кишковим трактом, можна вживати лимонну воду, але не рекомендується пити більше 2-3 склянок на день.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело