Чемпіонкою світу з гирьового спорту стала курсантка Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка

Нещодавно в місті Резекне, Латвійська Республіка, проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. Участь приймали 365 учасників з 17-ти країн світу. Курсантка ВІКНУ Софія, попри запеклу боротьбу, виграла всі золоті медалі та стала гордістю не тільки для інституту, а й всієї України.

Про це інформує пресслужба Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Софія змагалась на пʼєдесталі в таких вправах як: поштовх та ривок 2-ма гирями по 24 кг, поштовх по довгому циклу та триборство. В результаті спортсменка посіла всі перші місця з цих вправ. Також вона виступала в естафеті, представляючи збірну України.

«Немає цілей яких ти не можеш досягнути, якщо тебе підтримують та допомагають. Перш за все дякую своїм друзям та тренеру старшому викладачу кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту Максиму Підопригорі за підтримку, батькам за віру в мене. Якщо тобі важко, значить ти на правильному шляху. Тому, хочу сказати спортсменам, якщо в тебе не виходить з першого разу, значить, вийде з другого та третього», — зазначила Софія.

Джерело