“Це того варте”: Секрети щасливої людини, про які ніде не говорять

Щастя – свідомий вибір.

Щаслива людина не відрізняється від інших, має ті ж проблеми. Зате вона знає, що заслуговує на приголомшливе життя, вона знає секрет щастя, інформує Ukr.Media.

Щаслива людина щаслива не завжди і не безупинно

Будьмо чесними: немає людини, яка б безперестанно раділа без будь-яких підстав. Секрет щасливої людини полягає в тому, що вона дозволяє собі сумувати і радіти природним чином. Є час для смутку, але він минає. І тоді вона знову обирає щастя.

Щаслива людина вміє говорити "ні"

Сказати "ні" важко, особливо якщо ви любите тішити інших. Але по-справжньому щасливі люди не прагнуть ощасливити всіх без винятку — принаймні за свій рахунок. Догоджати всім — вірний спосіб заробити стрес, а заразом втратити саме розуміння щастя.

Щаслива людина знає про своє право сказати "ні", але так, щоб не зашкодити стосункам.

Життя щасливої людини не всипане трояндами

Навряд чи вона скаже, що життя безхмарне. Вона багато разів падала, але секрет щасливої людини в тому, що вона завжди піднімалася. Вона зрозуміла, що потрібно встати і продовжувати боротьбу. Якщо ви здатні вставати з посмішкою на обличчі, ви перемагаєте — а це вже шматочок щастя.

Щаслива людина вже побувала на дні

Вона була на дні не раз і знаходила шлях назад. Інші здаються, а для щасливої людини це можливість почати з нуля, побудувати міцний фундамент. Вона багато чого дізналася на шляху вгору і не менше на шляху вниз. Тепер у неї є досвід.

Щаслива людина любить свої недоліки

Вона недосконала, і це неймовірно! Щаслива людина прийняла свої недоліки: бородавки, криві ноги. Вона знає, що недоліки роблять її особливою, і любить їх. Досконалості не існує, але це не має жодного значення.

Щаслива людина уникає стресу

Секрет у тому, щоб уникати стресу свідомо: медитувати, творити. А якщо стрес настав, треба швидше його позбутися. Щаслива людина не біжить від труднощів, але зосереджується на важливих речах і не дратується через дрібниці.

Щаслива людина живе повним життям

Щастя це ще й хімічний процес. Тому секрет щасливої людини — робити приємні речі, під час яких мозок виробляє гормони щастя.

"Щасливчик" веде здоровий спосіб життя, добре виглядає — але не для інших, а для себе. Він довго гуляє, подорожує (навіть якщо немає грошей на іноземну країну, можна сходити до парку за будинком), займається спортом. Він знає про маленьку хитрість — ендорфіни.

Щасливій людині не потрібні статусні речі

Їй не потрібний новий айфон та дизайнерські речі: зовнішні умовності на її самооцінку не впливають. Щаслива людина знає, що більше не означає краще: новий гаджет порадує кілька днів, а потім стане звичною річчю. Нова сукня не наповнить життя змістом.

Щаслива людина не судить

Вона не хоче судити інших, бо не судить себе. Щасливій людині достатньо свого життя. Занепокоєння про те, що роблять чи не роблять інші люди, — непотрібна трата часу. А користі нуль, лише хибне почуття власної переваги.

Щаслива людина вміє дивитись на інші очі

Будь-яку проблему можна вирішити. Достатньо подивитися на проблему ніби очима іншої людини, і тоді бачиш вихід. У цьому секрет щасливої людини.

Щаслива людина дивується як дитина

Глибоко всередині вона і є дитина. Щаслива людина живе, сміється і любить по-дитячому відкрито в суворому світі, повному проблем. Вона допитлива, вона дізнається і творить, з нею весело та комфортно іншим.

Щаслива людина дивиться страхам в обличчя

Страх у житті зайвий. Щаслива людина надягла броню-радість і озброїлася хоробрістю. Так, їй теж буває страшно, але вона перемагає страх.

Щаслива людина ризикує

Ризикові люди — взагалі щасливий народ. Вони знають, що вийти із зони комфорту в новий світ — не просто хвилюючий, а й вірний спосіб пізнати дивовижні речі. Так вони дізнаються, хто вони такі та на що здатні. Секрет щасливої людини: вона знає, що може оступитися чи впасти, але невдача — просто мудрий урок життя.

Щаслива людина не тримає образ

Вона не тримає в собі минуле, біль та гнів. Вона відпускає їх та живе далі. Щаслива людина визнає біль і відпускає назавжди.

Щаслива людина радіє іншим

Вона щиро рада, коли інші люди щасливі та живуть повним життям, тому робить все, що підтримати коханих. А ще щаслива людина не заздрить.

Щаслива людина любить сміятися

Сміятися до сліз, сміятися заразливо. Вона знає, що найкращі ліки — це сміх та час.

Щаслива людина чесна із собою

Вона може брехати іншим, але надто добре знайома з гидким голоском у голові — той завжди задзвенить, якщо щаслива людина бреше собі. Якщо не брешеш собі, то й іншим не станеш. Це один із секретів щастя.

Щаслива людина не соромиться попросити про допомогу

Вона знає, що прохання про допомогу — не слабкість. Вона розуміє, що не завжди може все сама зробити. Тому допомога для щасливої людини — це подарунок, хоч дія, хоч порада. Вона знає, що ставити запитання та приймати допомогу — не соромно.

Щаслива людина приймає різницю

Усіх людей ріднить одне: ми всі різні. Секрет щасливої людини: вона знає про відмінності (раса, релігія, стать, що завгодно) і не намагається їх заперечувати чи боротися з ними. Вона їх приймає та радіє їм. Та й як бути щасливим у нудному світі, де всі однакові?

Щаслива людина любить життя

Для неї злети та падіння — це пригоди. Біди вчать цінувати життя ще сильніше, шрами та синці вчать радіти сміху. Життя для щасливої людини — не боротьба, а свято. Вона живе повним життям, але знає, що іноді єдиний спосіб насолодитися подорожжю — це скласти руки, розслабитися та дивитися у вікно. І відпочивати. Це теж життя.

Найголовніше: всьому цьому можна навчитися. Вчіться бути щасливими. Це того варте.

Джерело