“Це корисно знати і чоловікам”: Самотня жінка постійно робить ці помилки, які не дають знайти їй нормального чоловіка

Чоловіча та жіноча самотності сильно різняться.

У чоловіків, самотність — це обмеженість вибору, а часом і повна його відсутність. Багато чоловіків швидше за все, проходили через неприємну ситуацію, коли хочеться стосунків, але банально нема з ким — у спілкуванні немає вільних жінок, інформує Ukr.Media.

У жінок все інакше. Зокрема, їхня самотність відрізняється: вона є станом, близьким до нього, який виникає не через обмеженість вибору (як у чоловіків), а через нездатність зробити цей вибір.

Ось перед Маринкою вибір із десятка найрізноманітніших чоловіків, але при цьому вона без стосунків, оскільки не може обрати жодного з кавалерів. І начебто Маринка готова обрати когось, але перед вибором вона задається питанням, яке сильно псує подальше спілкування.

А якщо я його виберу, чи зможе він…

І далі все залежить від жінки. "Чи зможе забезпечити комфорт", "чи зможе він зробити мене щасливою", "чи зможе заробити достатньо грошей". Все, що йде після "якщо", потрапляє під опис ідеального чоловіка, але проблема в тому, що сьогодні практично не існує чоловіків, які здатні хоча б наблизитись до цього ідеалу, не кажучи про те, щоб ним бути.

Це не єдина помилка, і самотня жінка стабільно робить три помилки, які не дають їй розвинути відносини з чоловіками.

Ці помилки корисно знати і чоловікам, оскільки якщо у спілкуванні з черговою подружкою він зіштовхнеться з чимось подібним, то одразу зрозуміє, що краще піти різними дорогами.

Шукає блазня

Якщо ви не вразили жінку на першому побаченні, навряд чи вона погодиться на друге. Що означає "не вразили"? Це означає, що ви можете бути симпатичним, цікавим та приємним кавалером, який скрасив вечір своїй супутниці, але в її душі нічого не клацнуло.

У цьому самі жінки собі рідко зізнаються, але вони шукають не просто гідного чоловіка, а й того, хто оточить різними емоціями. Від першого побачення вона чекає не просто приємного вечора, але щоб ви її веселили, дивували, підкоряли, радували. Якщо жінка не отримує потрібних емоцій, то спілкування сходить нанівець.

Так, учора все було гаразд. Коли наступна зустріч? Знаєш, я зайнята, давай наступного тижня. І наступного тижня жінка забуває про вас.

Проблема у невідповідності цілей чоловіка та жінки. Чоловіки, зазвичай ходять на побачення з двома цілями — або розвинути знайомство з симпатичною жінкою, або отримати від неї близькість (або все разом). Жінка ж спокійно може піти на побачення від нудьги, бажання розвіятися чи смачної вечері за чужий рахунок.

Не дивно, що таке перше побачення виявляється останнім, оскільки чоловік прийшов спілкуватися та знайомитись, а не розважати малознайому дамочку.

Перевіряє

Певний відсоток самотніх жінок спілкуються із чоловіками з позиції ревізора. Вони оцінюють кожного потенційного кандидата, виставляючи бали за невідомою шкалою.

Проблема в тому, що чим об'ємніший подібний тест, чим складніше його пройти, а в деяких випадках це просто неможливо, оскільки одні його пункти суперечать іншим.

Жінка хоче зустріти сильного, але при цьому слабкого зі своєю коханою жінкою, багатого, але щедрого, який буде витрачати сотні тисяч на свою даму серця.

У минулому були популярні перевірки "напишу йому з іншого облікового запису і подивлюся, як він спілкується з іншими жінками", хоча в особливо занедбаних випадках жінка вдається до подібного і сьогодні.

Як зазначалося вище, немає ідеальних чоловіків, і у складній перевірці обов'язково будуть два-три пункти невідповідності. Ось чоловік із золотими руками, гарний, але недостатньо заробляє і любить грати в комп'ютерні ігри. Або навпаки — добре заробляє, але зовнішність на трієчку і дуже впертий.

При цьому навіть якщо ідеальний чоловік і існує, він навряд чи захоче проходити через такі жорна відбору. У нього або є жінка, або він щотижня змінює їх, оскільки навколо в'ються мудріші дами, які розуміють, що це вони повинні бігати за ідеальним чоловіком, але ніяк не навпаки.

Шукає кохання з першого погляду

У багатьох одиноких жінок помилкове розуміння кохання та правильного вибору чоловіка.

Якщо він моя доля, то ми закохаємося один в одного з першого погляду.

Саме тому жінка швидко оцінює потенційного кандидата, і якщо в перші десять секунд нічого не "клацнуло", значить вона м'яко просить звільнити дорогу для наступного кавалера.

Проблема в тому, що в наші дні ймовірність того, що жінка яскраво закохається в чоловіка з першого погляду, практично нульова. Сучасну жінку дуже важко здивувати, вразити, підкорити. Вона розпещена і вимоглива, у неї були десятки залицяльників, які зробили все і навіть більше.

Ось познайомився ти зі Маринкою, яка до своїх тридцяти п'яти років пройшла через кілька десятків чоловіків. Що ти скажеш того, що їй не говорили раніше? Що ти зробиш і покажеш, що не робили решта кавалерів? Чим здивуєш? Нічим, тож нічого, окрім байдужості, ти не отримаєш. У результаті Маринка сидить і чекає роками своє кохання з першого погляду.

Проблема в тому, що ми не живемо у казці, і довгоочікуваний принц не виникне просто так із порожнечі.

Джерело