Буданов назвав умову для перемоги України

Буданов назвав умову для перемоги України

Начальник ГУР Кирило Буданов

Якщо не домогтися розвалу РФ зсередини, то військова агресія проти України повторюватиметься ще багато разів.

  Програма-максимум для України – не тільки вихід на кордони 1991 року, а й розвал Росії, який може відбутися тільки зсередини. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв’ю NV.   “Але цьому процесу ми повинні максимально сприяти своєю думкою, своєю зброєю, своєю дипломатією, своєю розвідкою. За інших обставин ранок 24 лютого 2022 року для України буде повторюватися з регулярною періодичністю”, – сказав він.

Буданов зазначив, що аби у майбутньому диктатори не загрожували демократії, потрібно побудувати нову систему міжнародної безпеки.   “І якщо перший пункт – підготовка та підписання нової угоди про безпеку – вочевидь отримає підтримку переважної більшості країн світу, за винятком хіба що тоталітарних або автократичних режимів, то другий пункт – забезпечити її виконання – втілити на практиці набагато складніше”, – сказав начальник ГУР.   Буданов підкреслив, що Росія має понести відповідальність за свої злочини, відшкодувати збитки, відмовитися від ядерної зброї. Крім того, необхідно встановити міжнародний контроль над російською атомною енергетикою.
Нагадаємо, комітет з питань розвідки при президентові попередив українців про масштабну спецоперацію Росії на території нашої країни під назвою Майдан-3. Головною метою російської операції є посіяти думки про нелегітимність влади України.

Джерело