Британія засудила псевдовибори росії на тимчасово окупованій території України

Велика Британія рішуче засудила проведення «виборів» президента рф на тимчасово окупованих територіях України, назвавши їх незаконними.

Про це заявив постійний представник Великої Британії при ОБСЄ Ніл Холланд.

«Велика Британія рішуче засуджує росію за проведення президентських виборів в Україні, що суперечить міжнародному праву, включно зі Статутом ООН. Щоб внести ясність, ці так звані “вибори” на суверенній території України незаконні», — йдеться в його заяві.

За його словами, тепер на тимчасово окупованих регіонах України росія проводить президентські вибори всупереч волі українського народу.

«Це ще одна кричуща спроба росії надати видимість легітимності своїй незаконній присутності в Україні. І це ще одне порушення суверенітету і територіальної цілісності України — основоположних принципів Гельсінського Заключного акта, який росія розірвала на шматки», — додав Ніл Холланд.

Він також розповів, що уже з’явилися повідомлення про відвідування будинків озброєними військовими, які примушують жителів голосувати.

«Велика Британія ясно дала зрозуміти: ми не будемо визнавати результати будь-яких фіктивних референдумів або виборів. Донецьк, Херсон, Луганськ, Запоріжжя та Крим — усе це частина України. Проведення фіктивних виборів у цих регіонах не змінить цього факту», — резюмував дипломат.

Як повідомляла АрміяInform, США засуджують російські вибори на окупованих територіях України.

Джерело