Британія та Латвія оголосили тендер на закупівлю FPV-дронів для України

Велика Британія та Латвія оголосили тендер на закупівлю FPV-дронів для України. До участі запрошуються й українські виробники.

Про це повідомила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

«Це великий крок від наших партнерів для забезпечення потреб українських військових. Мета тендеру — обрати компанії для поставки безпілотників у великих масштабах та за доступною ціною», — зазначила вона.

За словами Катерини Черногоренко, участь у тендері можуть брати компанії з усіх країн Контактної групи з питань оборони України, зокрема і українські виробники.

Збір пропозицій від компаній триває до 28 червня 2024 року. Подати заявку на тендер можна за посиланням. Після цього члени Коаліції дронів розглянуть та оцінять заявки.

«Вдячна Великій Британії та Латвії за цю ініціативу та закликаю українських виробників брати участь в тендері. Це гарна можливість для всієї індустрії», — резюмувала заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

Як повідомляла АрміяInform, розвідники отримали 175 FPV-дронів від музикантів.

Раніше заступниця Міністра оборони України Катерина Черногоренко на технологічній конференції TechBatt 2024 у Вільнюсі запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств.

Джерело