Британія профінансує понад 10 тисяч дронів для України

Велика Британія виділить 325 мільйонів фунтів стерлінгів на закупку 10 000 найсучасніших безпілотників для України.

Про це заявив міністр оборони Грант Шаппс під час візиту до Києва, його цитує пресслужба британського уряду

«Інвестиції, які передадуть понад 10 000 безпілотників для Збройних Сил України, дозволять використовувати провідну світову оборонну промисловість Великої Британії, щоб забезпечити Україну передовими можливостями нових безпілотників протягом 2024 року», —  заявив Грант Шаппс.

Він також закликав міжнародних партнерів наслідувати приклад Великої Британії в цьому питанні.

«Я нарощую наше зобов’язання озброїти Україну передовими новими безпілотниками, які надходять із провідної світової оборонної промисловості Великої Британії — прямо з заводу на лінію фронту. Я закликаю міжнародних партнерів приєднатися до Великої Британії в цих зусиллях», — заявив британський міністр.

Британія забезпечить постачання понад 10 000 дронів, більшість з яких – FPV- дрони, 1000 ударних безпілотників, які були розроблені у Британії, а також розвідувальні та морські безпілотники.

Грант Шаппс додав, що ЗСУ використовують це озброєння «з безпрецедентним ефектом, щоб знищити майже 30% російського Чорноморського флоту».

Як повідомляла АрміяInform, Президент та міністр оборони Британії у Києві обговорили посилення ППО та спільне виробництво зброї.

Також Рустем Умєров на зустрічі з Грантом Шаппсом розповів про потреби ЗСУ та ситуацію на фронті.

Джерело