Британія підтримала відкриття центру для жертв воєнних злочинів в Україні

Ілюстративне фото

Велика Британія підтримала створення нового Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків воєнних злочинів при Офісу Генерального прокурора.

Про це інформує Посольство Великої Британії в Україні.

Новостворений центр допомагатиме свідкам і жертвам воєнних злочинів під час участі у кримінальному провадженні, сприятиме в отриманні державної підтримки та підтримуватиме їхню реабілітацію.

Після відкриття в Києві такі ж центри створять у прифронтових регіонах.

«Центр отримав підтримку Сполученого Королівства через Фонд “Партнерство за сильну Україну”, який об’єднує Уряд України з найближчими державами-партнерами – Британією, Канадою, Фінляндією, Нідерландами, Швецією, Швейцарією та США, зокрема в рамках допомоги уряду покращити підтримку сімей зниклих безвісти», — заявили в Посольство Великої Британії в Україні.

Зазначається, що Велика Британія також надає понад 6 мільйонів фунтів стерлінгів на низку ініціатив, які дозволяють слідчим, прокурорам і суддям ефективніше працювати над розслідуванням і покаранням воєнних злочинів.

Як повідомляла АрміяInform, з початку широкомасштабного вторгнення Офіс Генпрокурора задокументував 123 589 воєнних злочинів росії.

Джерело