Бої за Часів Яр: війська рф активно наступають та змінюють тактику

Ворог не припиняє спроб штурмувати і обстрілювати Часів Яр, місто контролюють Сили оборони України як вогнем мінометів, так і артилерії.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив речник ОСУВ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

З його слів, рф не припиняє штурмувати місто.

«За минулу добу в Часовому Яру було зафіксовано саме по місту понад 290 обстрілів. Більша частина обстрілів припадає на південну частину міста», — прокоментував Назар Волошин.

З його слів, на цьому напрямку ворог завдав ракетного удару з ЗРК С-300 чотирма ракетами.

«Цього разу ворог проводить штурми без бронетехніки — їх було зафіксовано чотири. Останнім часом ворожа армія проводить до п’яти штурмів на добу — у більшості із застосуванням бронетехніки, колони танків, підтримки артилерії та мінометів», — зазначив він.

Речник ОСУВ «Хортиця» також відзначив зміну тактики росіян у боях за це місто.

«Ворог спочатку штурмував малими групами, а зараз вже штурми проводить із застосуванням бронетехніки: вони йдуть напролом, якщо пройшли, десь прорвалися — прагнуть закріпитися і далі вести бойові дії… Але не закріплюються тому, що наші захисники їх повністю знищують як дронами, так і ударними дронами-камікадзе, вогнем артилерії та мінометів. Також по ворогу працюють як армійська авіація, так і Повітряні Сили», — сказав Назар Волошин.

Офіцер резюмував, що угруповання ворога на різних напрямках діють по-різному. 

 

Джерело