Аудит Міноборони виявив безпідставні виплати “бойових” на 186 млн грн

Аудит Міноборони виявив безпідставні виплати "бойових" на 186 млн грн

Фото: Міноборони України Аудитори МО виявили багатомільйонні фінансові порушення

Усі матеріали аудитів передано до правоохоронних органів для встановлення ступеня вини посадових осіб та відшкодування завданих державі збитків.

Аудитори Міністерства оборони України встановили, що окремим військовослужбовцям безпідставно виплачували додаткову грошову винагороду. Сума завданих державі збитків перевищила 180 млн грн. Про це в четвер, 29 лютого, повідомила пресслужба Міноборони.

Повідомляється, що військовослужбовці перебували у пунктах постійної дислокації й виконували функціональні обов’язки, не пов’язані з веденням бойових дій, але отримували бойові доплати. Порушення виявлено у військових частинах на Київщині, Житомирщині, Хмельниччині та Полтавщині, їх загальна сума – 186,6 млн грн.

“Усі матеріали аудитів передано до правоохоронних органів для встановлення ступеня вини посадових осіб та відшкодування завданих державі збитків”, – йдеться в повідомленні.

Раніше НАБУ підтвердило існування корупційної схеми в Міноборони, яка дозволяє значно завищувати ціни на певні категорії продуктів. 

Викрито чиновника Міноборони, який за два роки війни збагатився на 14 млн

Джерело