Австралійські Bushmaster вже довели свою ефективність на полі бою — Міністр оборони України

Бронеавтомобілів Bushmaster, які уряд Австралії передав для Збройних Сил України, вже довели свою ефективність на полі бою.

Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками конференції «Діалог Шангрі-Ла» — ключового майданчика для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, в якій взяла участь українська делегація на чолі з Президентом Володимиром Зеленським.

«Був радий зустрітися особисто з віцепрем’єр-міністром, міністром оборони Австралії Річардом Марлесом. Вдячний за важливу допомогу, яку надає Австралія з початку широкомасштабного вторгнення. Австралійські Бушмастери довели свою ефективність на полі бою, допомагають нашим воїнам виконувати бойові завдання та рятувати життя особового складу», — повідомив Рустем Умєров.

Як австралійський Bushmaster себе серед українських десантників зарекомендував

Також міністри оборони обговорили ключові потреби України для відсічі російської агресії та посилення співпраці у сфері оборонної промисловості.

«Маємо значний потенціал для розвитку наших двосторонніх відносин та постійно працюємо над розвитком», — резюмував очільник оборонного відомства України.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що з лютого 2022 року Японія надала Україні допомогу на понад 7 мільярдів доларів, яка включає гуманітарні проєкти та надання військової техніки нелетального характеру.

Джерело