6 вчинків жінки, яка себе знецінює — не робіть так

Напевно, кожна жінка мріє, щоб її любили, цінували і поважали.

Цього не важко досягти, знаючи, як не знецінити себе в очах інших людей, інформує Ukr.Media.

Впевненість в собі — важлива якість у сучасному світі, який являє собою якийсь щит, який захищає від згубного впливу оточуючих. Жінка, яка знає собі ціну, не дозволить поводитися з собою неналежним чином. Але які ж наші дії можуть цьому завадити?

Економити на собі

Йдеться не лише про фінанси, а також час і сили. Жінка, яка себе недолюблює, воліє викладатися для чоловіка в збиток собі. Вона може недосипати і недоїдати, лише б іншим людям, особливо її обранцеві, було добре. Часу для самої себе, наприклад, почитати книгу або сходити в салон краси, у неї не знаходиться.

Підлаштовуватися під інших

Така жінка готова кинути всі свої справи і примчатися до вас на допомогу в незручне для себе місце і час. Вона може досить пізно зрозуміти, що цього ніхто не цінує. Чоловік буде поважати лише ту жінку, яка дотримується власних непорушних принципів.

Сумніватися в собі

Ймовірно, кожну з нас хоча б раз відвідувала думка, що ми в чомусь недостатньо хороші. Зазвичай ми не дозволяємо таким думкам заважати нам займатися улюбленою справою або досягати поставлених цілей. Проте жінка з низькою самооцінкою найчастіше навіть не намагається щось зробити чи змінити, не вірячи у свій успіх.

Не приймати похвалу і компліменти

Чуючи приємні слова на свою адресу, не знаюча собі ціну жінка або відмахується, або переконує себе, що людина жаліє її, або намагається бути милою. Низька самооцінка не дозволяє нам повірити, що оточуючим ми дійсно небайдужі і вони можуть помічати у нас хороше.

Порівнювати себе з іншими

Впевнена в собі жінка не стане рівнятися на інших або заздрити їм. Вона приймає себе такою, якою вона є — з усіма недоліками і достоїнствами. Чоловіки гостро відчувають, коли жінка не задоволена своїми даними, з часом вони й самі починають помічати в ній вади.

Знецінювати чоловіка

Сильна стать вважає, що жінка повинна випромінювати ніжність, турботу, любов і доброту. Саме про таких обраниць вони мріють. Чоловіки не стануть ігнорувати постійну критику з боку коханої, грубість, порівняння з іншими або приниження його гідності. Така поведінка швидко знецінює жінку в очах її партнера.

Джерело