6 ознак жіночої зрілості

У кожної жінки свій час розквіту.

Про себе можу сказати, що я років до 29 не особливо була помітна для чоловіків, а з 35 раптом стала дуже красивою і бажаною. І це не питання зовнішності: одягатися і тоді вміла, але тепер у мене вже немає того розкішного волосся, як у двадцять п'ять, і час, безумовно, торкнувся мого обличчя… Але щось, мабуть, змінилося всередині. Чим менше зусиль я витрачаю на те, щоб подобатися, тим більше уваги та зізнання я отримую. Ще є версія, що я почала все це розпізнавати, що теж справедливо, інформує Ukr.Media.

Якимось контрабандним способом я протягла у своє життя зрілість і мудрість, поки, на вигляд, у ній нічого не відбувалося.

Мені важко визначити, в чому саме полягає жіноча зрілість як така, але я можу відзначити деякі зміни у своєму сприйнятті та поведінці, які я розпізнаю як прогрес.

Зріла жінка не слухає нікого. Точніше вона чує, прислухається, але висновки робить тільки свої. Жодні готові рішення, авторитетні думки, і навіть пророцтва в неї не впихнеш. Вона слухає лише своє серце.

Зріла жінка не чекає від чоловіка нічого. Вона в нього вірить! Тобто вона знає, що якщо він чоловік, то він сам знайде спосіб це продемонструвати. Причому свій власний, автентичний, а зовсім не той, який хоче побачити вона та громадська думка у її голові.

Зріла жінка не ділить чоловіків на типи та підтипи. Ні по гороскопу, ні за досвідченими даними інших жінок. Вона також не будує класифікацій романів з можливим розвитком подій кожного з них. Вона фокусується на тому, чого хоче від цього конкретного чоловіка зараз і завжди відкрита для несподіваних поворотів долі.

Зріла жінка не прагне подобатися чоловікам, вона взагалі про це не думає. Вона вже всім довела. Вона, безумовно, стежить за собою та любить виглядати красиво. Але вона не настільки орієнтована на зовнішній ефект — її увага спрямована до центру її сутності.

Зріла жінка не претендує на місце дочки в житті чоловіка і в конкуренцію вступає лише з рівними. Це означає, що вона не шукає спонсора та готова сама спиратися на свої ресурси. Їй, звичайно, приємно, коли на неї витрачаються, але це ніяк не може бути метою, змістом чи умовою.

Зріла жінка не ставить чоловіка у центр свого життя. Кохання може бути для неї дуже великою цінністю, і навіть головною, але не центральною і не єдиною.

Зріла жінка… Нехай цей список кожна жінка продовжить сама.

Джерело