6 місць, де можна знайти подругу в будь-якому віці

Шукати подруг можна у різних місцях.

Міф про те, що жіночої дружби не існує, давно зруйнований, але вам через це не легше — у вашому житті близьких подруг чомусь немає. Де їх шукати? Зараз розповімо!

Дуже хочеться сказати комусь "давай товаришувати", але ж ви вже доросла… Знайти подруг з часом стає навіть складніше, ніж знайти чоловіка для відносин, інформує Ukr.Media.

Якщо за романтикою можна піти на сайт знайомств і гарантовано отримати якийсь результат, то з жінкою, яка зацікавила, ви не будете зав'язувати бесіду у барі або кав'ярні, ризикуючи бути неправильно зрозумілою. Проте, мати близьких подруг у будь-якому віці дуже важливо.

Жінки часто добирають у дружбі те, чого не здатен дати партнер: безумовне прийняття, обговорення відносин з матір'ю і взагалі сімейних історій, "калібрування оптики" у парі і у вихованні дітей, поради щодо самореалізації, здоров'я і інших питань.

З плином років цінність дружби і потреба у глибоких довірчих відносинах з жінками сильно зростають, і не завжди ці потреби здатні закрити ті подруги, які супроводжують вас майже усе життя — однокласниці, сусідки, яких ви пам'ятаєте ще з дитячого садка, і інші приятельки, з якими ви зійшлися, швидше, через обставини, ніж через спільні інтереси.

Чим старшими ви є, тим більшим є бажання фільтрувати коло спілкування і проводити час лише з тими, хто дійсно цікавий.

Але де взяти таких людей?

Де шукати подруг: 6 місць

Несмішний жарт про те, що після 35 років єдиний шанс знайти друзів — якомога частіше стояти у черзі на пошті, припинить вас зачіпати, щойно ви серйозно вирішите з кимось потоваришувати.

Проблемою з пошуком нових подруг стурбована величезна кількість жінок — про це свідчить частота та інтенсивність обговорення цієї теми на різних жіночих форумах і у спільнотах у соціальних мережах.

Якщо найочевидніший спосіб — потоваришувати з кимось із колег — ви вже спробували, і він не спрацював, то є ще кілька непоганих варіантів:

Волонтерство

Головний плюс тут — свідомо спільні інтереси з тими, з ким ви потенційно можете потоваришувати. Волонтерство є різним: допомога притулкам для тварин, організація регулярних продуктових роздач для багатодітних родин, збір сміття у вихідні у зелених зонах, шефство над самотніми літніми людьми.

Більшість волонтерів — зазвичай, жінки, які старші за 30 років, активні, доброзичливі і готові допомагати. Тобто, щонайменше, у цьому середовищі ви можете не боятися бути відкинутою, навіть якщо не дуже вмієте налагоджувати відносини з поки незнайомими людьми.

Туристичні групи

Тури вихідного дня, прогулянки, походи, сплави на сапбордах і байдарках, екскурсії та поїздки у сусідні міста невеликими організованими компаніями вже кілька років дуже популярні, і організатори цілком охоче беруть новеньких одинаків.

А спільні враження, отримані у такій поїздці, точно можуть стати фундаментом для приятельства і регулярних зустрічей за чашкою кави.

Книжкові клуби

Ще одна модна останнім часом тема, у якій ви можете стати навіть першопрохідцем, якщо у вашому місті такого поки немає. Зазвичай, члени книжкового клубу збираються кілька разів на місяць, щоб обговорити заздалегідь обрані і прочитані до чергової зустрічі книги.

Знайти однодумців можна або серед знайомих, або у відповідних групах у соціальних мережах — наприклад, у спільнотах великих книжкових мереж можна пошукати людей зі свого міста і надіслати їм пропозиції влаштувати офлайн-зустріч книголюбів.

Далекі родичі

Так, дивно, але молодша троюрідна сестра, з якою вас у далекому дитинстві змушували няньчитися на сімейних урочистостях, цілком могла вирости адекватною і цікавою людиною, а через стільки років різниця у віці вже не грає ролі. Та й відновити давно загублені контакти все ж таки трохи легше, ніж зав'язати їх з нуля.

Тематичні дівич-вечори

Вони можуть бути абсолютно різними за форматом — наприклад, фотодні у готелі, які іноді влаштовують для своїх підписників фотографи, або свопи — обміни одягом, куди можна купити квиток за символічну ціну, принести з собою непотрібні речі, домашнє печиво до чаю і чудово провести кілька годин.

Такі заходи зазвичай не дуже масові — 10-20 осіб. Потрапити на них можна через анонси у соціальних мережах або за запрошенням знайомих.

Тренінги та навчання

Бізнес-тренінги у даному разі, напевно, не дуже підійдуть: атмосфера на них не дуже сприяє душевному спілкуванню під час перерви на каву. А ось будь-яка відносно тривала навчальна програма, особливо якщо вона з творчим ухилом — те, що треба.

Кулінарні школи, курси ораторської або акторської майстерності, мовні групи, навчання фотографії або психології підійдуть, якщо заняття ведуться офлайн, і є можливість поспілкуватися з іншими учасницями у перервах або під час групових проектів.

4 поради для тих, кому потрібні подруги

Шукайте близьких за статусом

Більше шансів зблизитися з тими людьми, з ким ви перебуваєте у більш-менш однаковій ситуації: наявність і вік дітей, присутність (або відсутність) у житті постійного чоловіка, робота — фріланс або повний день у офісі, і інші критерії, що впливають на коло ваших інтересів і на кількість часу для спілкування.

Вимикайте внутрішню мізогінію (тобто трохи зневажливе ставлення до решти жінок)

Свідомо вважати менш успішними тих, хто живе не так, як ви — наприклад, матусь-домогосподарок, які так і не побудували кар'єру, або, навпаки, бездітних або незаміжніх — не найкращий старт для пошуку подруг.

Дотримуйтеся балансу

Подруга, навіть ідеальна, — це не безкоштовний психолог, не няня, яка готова підстрахувати 24 на 7 і посидіти з дітьми, якщо ви йдете на побачення, не коуч, який зобов'язаний давати поради, як жити далі.

Приготуйтеся давати підтримку та підставляти плече замість корисних (можливо) порад і раціонального розбору складних життєвих ситуацій

Жінки звертаються одна до одної не за логікою і не за висновками у стилі "сама винна" — для такого є суворі батьки і партнери, — а саме за відчуттям, що вас погладять по голівці, втішать і візьмуть на ручки.

Джерело