5 ситуацій, через які жінка кидає навіть найкращого чоловіка

І це досить поширена практика.

Михайло і Анна познайомилися ще у школі, тепер працюють в одному офісі. У кожного своя машина, квартира в центрі міста, вони хочуть дітей. І тут вона йде. Всі подруги крутять біля скроні: "ти що, все ж було так добре!". Так, добре, але ось 5 причин, чому цього недостатньо.

Дитячі травми

Буває, що жінка незатишно себе почуває поруч з ласкавим і добрим чоловіком. Згодом вона починає знаходити недоліки там, де раніше бачила гідності, постійно чіпляється по дрібницях і часто виходить з себе. Виною тому виховання, інформує Ukr.Media.

Дівчина може піти навіть від ідеального чоловіка. І ось чому — нелюбимі дочки, які виросли з суворим і холодним батьком, підсвідомо будуть шукати те ж саме в стосунках. Вона дасть "хорошому хлопцеві" шанс, але… не буде щаслива, тому що звикла бачити «гідного чоловіка» іншим. "Добрий" для неї означає "м'якотілий", "обережний" означає "боягузливий", "ласкавий" означає "підлабузник" — скрізь нелюбима дочка знайде підступ. Зазвичай це проходить з роками або після сімейної психотерапії. Нелегко визнати, що батько, яким дівчина була незадоволена в дитинстві, тепер став ідеалом чоловіка в її підсвідомості.

Відчуженість

Зазвичай, чоловіки вирішують проблеми на самоті, занурюються в них з головою. У такі моменти у них не залишається часу на улюблену жінку. І вона робить висновки: коханий охолов, а тепер її не любить, і взагалі, раніше було краще.

Виникає образа. Чоловік бачить проблему, хоче вирішити її, щоб зробити життя своєї жінки краще, і закривається ще сильніше. Жінка у відповідь налітає на нього з претензіями, тому що приймає його відчуженість на свій рахунок. Коло замкнулося. Вона хоче виговоритися, він хоче побути один. Пара зберігає відносини і вирішує розбіжності, тільки якщо розуміє потреби один одного.

Пара, яка не вміє обговорювати наболіле, приречена на кінець є й інший варіант розвитку подій: жінка йде з роботи, у неї з'являється багато вільного часу. Якщо раніше після роботи вистачало сил тільки на необхідну рутину, то тепер дівчині нічим зайнятися. Часу стало більше, а уваги коханого начебто менше. Чоловік в подиві: він робить все як раніше, а дівчина все одно нещасна. Назріває конфлікт, пара обмінюється звинуваченнями, відносинам приходить кінець.

Різні уявлення про те, що таке турбота

Жінка судить про гідності чоловіка в тому числі по тому, як він піклується про неї. Багато жінок вкладають в поняття турботи не стільки матеріальну, скільки духовну опору: він повинен вислуховувати, розуміти і цінувати.

Проблеми починаються тоді, коли чоловік дає власне визначення турботи. Дзвінки кожні п'ять хвилин — це турбота, постійні допити і вказівки — це турбота, безглузді дешеві подарунки — це… коли жінці набридає така «турбота», вона або знаходить сміливість сказати про це, або просто йде.

Відсутність кордонів

В ідеальних відносинах закохані відверті один з одним, але поважають особисті кордони. У реальному житті межі розмиваються. Особливо чітко пара розуміє це після того як він і вона з'їжджаються. Так що питання з особистими межами варто визначити на ранньому етапі відносин.

Відсутність особистих кордонів у відносинах веде до краху — стан справ погіршується, коли пара не усвідомлює своїх кордонів. Припустимо, чоловік звик розв'язувати проблеми на самоті, тут його територія. Ну а жінка намагається розпитувати, вивести на розмову… назріває роздратування без явного джерела. Або жінка звикла проводити вихідні з подругами, що викликає нерозуміння у коханого. Він ревнує. Тоді відносини розладнаються, тому що жінка відчує порушення особистих кордонів. І тут криється пастка: важко визначити, що роздратування йде через порушення особистих кордонів. Здається, що злитися нема на що, але злість є, і вона накопичується. Якщо пара звикла до відвертих бесід, то справжня причина розладу швидко з'ясується, в іншому разі роздратування накопичується роками.

Нудьга

Банальна, але, на жаль, поширена причина, коли «не чоловік, а чисте золото» просто набридає жінці, і вона йде на пошуки гострих відчуттів. Зазвичай нічого хорошого з цього не виходить: вона зв'язується з «поганим хлопцем», алкоголіком, бабієм або просто запеклим покидьком. Спустивши пар, жінка розуміє, що зробила помилку, але найчастіше шляху назад вже немає.

Замість висновку

Коли чоловік добрий, ласкавий і турботливий, жінка уникає важких розмов і відчуває провину щоразу, коли злиться на партнера. Їй здається, що вона сама повинна вирішувати свої проблеми, але не може нести вантаж поодинці.

Протилежна історія — жінка користується м'якістю характеру коханого, щоб реалізувати сімейні сценарії, і включає "дружину-пилу", якою була її мати. Це нездорові відносини, але з роками становище зазвичай поліпшується.

Якщо ж ви розумієте, що відносини вичерпали себе, не треба жити з нелюбом, і тим більше картати себе за відсутність супутника життя.

Джерело