5 ранкових звичок, які покращать ваше життя раз і назавжди

Їх варто виробити кожному.

Існують корисні та шкідливі звички в ранкові години. Перші — допомагають підтримувати тіло в тонусі та дарують додатковий заряд енергії. Другі — виводять організм з ладу, і ось наслідки: погана шкіра і зайва вага.

Раннє пробудження

Людина, яка прокидається рано, дозволяє своїй нервовій системі перебувати в спокійному стані. Коли в розпорядженні є достатня кількість часу, можна спокійно збиратись на роботу. В ранні години розум ясний, і є можливість максимально сконцентруватися на вирішенні проблем. Ранкові години — ідеальний час для планування денного, рішення важливих задач і прийняття рішень, інформує Ukr.Media.

Склянка теплої води з лимоном натщесерце

Такий напій має масу корисних властивостей: він дозволяє налагодити діяльність печінки, кишківника і покращує роботу травної системи в цілому. Вода зранку допомагає виводити токсини з організму. Не обов'язково вичавлювати в склянку цілий лимон, цілком достатньо буде використовувати чверть цитрусового плоду.

Контрастний душ

Ранковий душ налаштовує на бадьорий продуктивний день і допомагає прокинутися. А контрастний душ дозволяє відновити тонус шкіри, заряджає енергією, покращує циркуляцію крові, підвищує імунітет і загартовує тіло. Часто саме під час прийняття контрастного душу, приходять відповіді на важливі запитання та творчі ідеї.

Фізичні вправи

Будь-який вид вправ буде до речі. Можна почати ранок з зарядки, пробіжки, присідань. Головне правило, якого варто дотримуватися — регулярність. Ранок важливо починати з будь-яких фізичних вправ, тільки так можна підтримувати своє тіло у відмінній формі та налаштуватися на здоровий спосіб життя. Крім іншого, зарядка дозволяє спалювати харчові жири та активізує викид в кров гормонів щастя. Всього необхідно витратити пару хвилин свого ранку.

Живильний, повноцінний сніданок

Важливо розуміти, що ранкове прийняття їжі є найголовнішим для організму і підходити до сніданку необхідно з великою відповідальністю. Ні в якому разі не можна ігнорувати цю трапезу. Багато людей звикли снідати булочками, круасанами нашпигованими шоколадом, тостами з білого хліба і смаженими сосисками або беконом. Цю їжу навряд чи можна назвати корисною. Після такого сніданку організм спрямовує всі свої сили на перетравлення їжі, і людина відразу відчуває себе втомленою і сонною.

Щоб день почався активно, необхідно снідати продуктами, що належать до повільних вуглеводів, такими як овочі, злаки, гриби, ягоди та випічка з борошна грубого помелу. Якщо вже дуже хочеться почати свій день з м'ясних продуктів, то краще зупинити вибір на нежирному м'ясі. Сніданок у такому форматі подарує заряд енергії, допоможе підтримувати здоров'я на належному рівні.

Джерело