5 ознак вагітності, які часто ігноруються жінками

Неочевидні ознаки вагітності.

Кожна жінка рано чи пізно замислюється про дитину. Хтось з нетерпінням чекає довгоочікуваної другої смужки на тесті на вагітність, а хтось з таким же завмиранням серця очікує настання місячних, вважаючи, що зараз ще не час народжувати. В обох випадках хочеться швидше дізнатися, вагітна жінка чи ні. Як це зробити?

Ось на що варто звернути увагу!

Вас часто нудить

Нудота, блювота і відчуття легкого голоду, які виникають без видимої на те причини можуть бути пов'язані з вагітністю і змінами в гормональному фоні, інформує Ukr.Media.

Ви почали сильно втомлюватися, хоча працюєте не більше, ніж раніше

Якщо ви весь час хочете спати і почали витрачати на сон на кілька годин більше, ніж раніше, то це може говорити про ваше "цікаве положення".

У вас змінилися смакові переваги

Ви завжди обожнювали копчену скумбрію, але раптом вас стало нудити тільки від однієї згадки про неї? Або ж вам несподівано перестали подобатися інші улюблені раніше продукти і захотілося чогось екзотичного? Якщо це так, а раніше ви за собою подібного не помічали, то пора купити тест на вагітність.

У вас різко посилився апетит

Ви раптом почали їсти більше солодкого і солоного (і взагалі стали їсти набагато більшими порціями). Це може бути пов'язано з поганим настроєм, з ПМС, але досить часто подібна поведінка є ознакою вагітність.

У вас весь час змінюється настрій

Ви не в змозі контролювати власну поведінку: спершу вам хочеться плакати, потім ви злитеся, а через хвилину готові обійняти весь світ. Якщо це триває не один, не два і не три дні, то, можливо, ви готуєтеся стати матір'ю, а перепади в настрої пов'язані зі змінами в гормональному фоні.

Практично всі перераховані вище ознаки дуже схожі на симптоми передменструального синдрому, але можуть бути більш яскраво виражені. І якщо у вас є хоча б невелика затримка, то до них варто поставитися більш серйозно.

Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо свого "цікавого положення", то якомога швидше зверніться до гінеколога. Він проведе огляд і при необхідності відправить вас на УЗД. І ще: не варто сліпо довіряти результатам тестів на вагітність, оскільки ті можуть бути як хибно позитивними, так і хибно негативними.

Тепер ви знаєте про неочевидні ознаки вагітності!

Джерело