5 ознак того, що ви не цікаві чоловікові

Не витрачайте час даремно.

Інтернет буквально переповнений порадами про те, як зрозуміти, чи подобаєтеся ви чоловікові. А ось про те, як з'ясувати, чи немає в обранця протилежної реакції, пишуть нечасто. Можливо, тому що це не найприємніша тема. Дійсно, часом хочеться ще хоча б трохи побути в невіданні, адже правда може виявитися зовсім не такою, якою б хотілося її бачити. Але і не варто жити в постійній ілюзії, упускаючи щось важливе. Ми розповімо про 5 ознак, які говорять про те, що ви, швидше за все, не цікаві чоловікові, інформує Ukr.Media.

Ознака 1: постійна зайнятість

У сучасному світі у чоловіків додалося справ. І часом досить нелегко вибратися з шаленого ритму. Але, якщо дівчина по-справжньому подобається хлопцеві, він зробить все можливе, щоб викроїти хоча б кілька годин на зустріч. Якщо ж фраза "Вибач, але сьогодні я зайнятий" стала звичною у вашому діалозі, а очікування повідомлення і дзвінка затягується на тижні — гарненько задумайтеся.

Ознака 2: ініціатива виходить тільки від вас

Закоханий чоловік завжди шукає спосіб хоча б ненадовго побачити об'єкт обожнювання. В цьому випадку він буде сам призначати зустрічі і придумувати причини, чому вам потрібно побачитися. Зацікавлений в вас хлопець постарається сам написати і зателефонувати, зробити щось приємне. Якщо ж зустрічей шукаєте тільки ви, це просто гра в одні ворота.

Ознака 3: дистанція

І мова зовсім не про фізичну дистанцію. Ваш любовний інтерес може перебувати з вами і навіть спілкуватися. Але прохолода, що виходить від чоловіка, буде відчуватися підсвідомо. Той, кому сподобалася дівчина, затримує на ній погляд, намагається завести розмову, стати трохи ближче. А ось хлопець, якому все одно, постарається обмежити свою зону комфорту.

Ознака 4: не хоче дізнатися про вас більше

Коли ми закохуємося, нас цікавить все: яка музика подобається обранцеві або обраниці, що він або вона любить їсти, де вважає за краще відпочивати. Балаканина на нейтральні теми може говорити про одне: або ж хлопець соромиться і йому заважають комплекси, або ж йому просто нецікаво.

Ознака 5: розмови про інших жінок

Часом хлопець може дозволити собі пофліртувати з іншою дівчиною — щоб позлити і підбадьорити об'єкт обожнювань. Але зазвичай цьому супроводжують інші прояви інтересу. Якщо ж чоловік вільно розмовляє з вами про інших жінок, мило спілкується з ними при вас або просить пораду, як сподобатися панночці, швидше за все, він сприймає вас як друга.

Звичайно, можна тішити себе надією, що всі ці ознаки можуть зовсім нічого не означати. Дійсно, часом удавана холоднокровність говорить про закомплексованість і нерішучість. Але дуже часто ми обманюємо себе, не бажаючи визнавати гіркої правди. Не варто звинувачувати себе і думати, що ви більше нікому не сподобаєтеся. Можливо, поки ви втрачаєте час, намагаючись закохати в себе незацікавленого чоловіка, інший вже давно дивиться на вас очима, повними обожнювання.

Джерело