5 ознак, що ваші відносини вже не врятувати

Маркери, які сигналізують, що відносинам кінець.

Берегти відносини і намагатися знайти вихід з кризи — ознака мудрості, але іноді можна і потрібно опустити руки, щоб не зруйнувати саму себе у важкому деструктивному романі. Психологи виділяють кілька очевидних ознак, які сигналізують — цей роман вже не врятувати, інформує Ukr.Media.

Газлайтинг

За модним словом ховається дуже неприємний процес, в якому одна людина майже переконує іншу в тому, що вона не в порядку: запевняє, що не вимовляв тих чи інших слів, що почуття другої половини перебільшені і неадекватні.

Так аб'юзери намагаються дестабілізувати жертву, позбавити її впевненості в собі. Маніпулятор вселяє: крім нього, ви нікому не потрібні, а значить, йти страшно.

Обранець не зацікавлений у відносинах

Якщо в союзі лише одна людина вкладає моральні сили і шукає вихід з кризи, значить, друга половина зовсім не боїться втратити партнера. Чи варто боротися за роман, в якому зацікавлені тільки ви, а кохана людина давно не цінує ні відносини, ні того, хто поруч?

Фізичне неприйняття

Якщо вам складно обійняти партнера, а думки про секс викликають огиду — ваш організм підказує, що роман вичерпав себе. Фізичний потяг завжди служить важливим фактором сумісності двох людей, якщо він пропав настільки, що доторкатися до партнера складно, прийшов час зробити крок назад.

Відсутність довіри

Таку людину можна добре описати одним словом: ненадійна. Вона бреше, пропадає в ті моменти, коли найбільше вам потрібна, витрачає за Вашою спиною загальні гроші, постійно вплутується в якісь неприємні історії. І ви точно знаєте, що у важкі періоди покластися на цю людину не можна: буде великою удачею, якщо вона хоча б не підкине вам ще більше проблем.

Незмога

Якщо відносини повністю знеструмлюють вас, так, що немає сил на інші сфери життя просто немає сил, це яскравий сигнал психіки і організму, що у вашому романі щось пішло не так. Разом має бути простіше, легше і радісніше, ніж окремо, адже у світі досить проблем, а деструктивні відносини з часом здатні зруйнувати й інші сфери Вашого життя.

Джерело