5 червоних прапорців на першому побаченні, які повинні вас насторожити

Як не потрапити в лапи маніпулятора та аб'юзера.

Перше побачення завжди викликає приємне хвилювання, особливо якщо людина неймовірно приваблює. Однак не варто дозволяти почуттям брати гору на такому ранньому етапі, адже пропустити тривожні «дзвіночки» дуже легко, якщо ви обожнюєте нового партнера. Психологи рекомендують придивитися до чоловіка вже на першому побаченні. Ми зібрали основні маркери, які повинні змусити вас задуматися, чи варто пускати таку людину у своє життя, інформує Ukr.Media.

Чоловік грубить

Ні, з вами він буде дуже милий, чого не можна сказати про людей навколо. Найчастіше потенційному аб'юзеру важко стримати негативні емоції стосовно офіціантів, консультантів та таксистів. Він дозволяє недоречні коментарі на їх адресу і поводиться надто нахабно? Будьте готові, що як тільки ви зблизитеся, таке саме ставлення він почне проявляти і до вас. І добре, якщо справа не дійде до фізичного насильства.

Чоловік дуже цікавиться вашим життям

Аб'юзер намагається з'ясувати якнайбільше фактів про майбутню жертву на ранніх етапах. Звичайно, ви можете обговорювати якісь особисті речі на зустрічі, ніж дозволяли собі в листуванні, але дуже дивно, якщо чоловік починає лізти в душу і намагатися з'ясувати ваші найбільші страхи в першу годину особистої зустрічі. Будьте дуже обережні.

Чоловік давно не працює

У кожного бувають періоди, коли з роботою виникають проблеми, однак у більшості випадків, якщо немає серйозних перешкод, ці проблеми досить швидко вирішуються. Зрештою, десь доводиться брати гроші. Якщо чоловік дуже давно без роботи і зізнається, що йому комфортно жити у друзів/мами/родичів, та ще й у борг, просто задумайтеся, чи не втягне він вас у свій паразитичний спосіб життя.

Чоловік із роздратуванням згадує свої минулі стосунки

Один із найяскравіших сигналів, що з чоловіком не варто мати справу, його дратують будь-які розмови про його минулі стосунки. Ще гірше, якщо він сам заводить цю розмову, намагаючись переконати вас у тому, що розрив стався з вини його колишньої, та й взагалі як людина вона була така собі. Епітети можуть бути будь-якими. Хто знає, може, в майбутньому щось подібне він розповідатиме і про вас.

Чоловік намагається максимально скоротити дистанцію

Ви спілкуєтеся всього тиждень, а він уже на першому побаченні заявляє, що чекав на вас все життя? Пропонує переїхати до нього? Будьте дуже обережні у такій ситуації. Ви маєте справу зі справжнім маніпулятором, мета якого — зруйнувати вашу самооцінку та підкорити вас собі. Впевнені, вам таке партнерство не потрібне.

Джерело