4 причини випадання волосся: поради трихологів

Фахівці вказали низку причин, через які може «танути» ваша шевелюра.

Недостатня кількість поживних речовин, дисбаланс харчування та алкоголь — вірні супутники втрати густоти шевелюри. Про ці та інші причини випадання волосся розповіли лікарі-трихологи, інформує Ukr.Media.

Вегетаріанство, безперечно, має масу позитивних сторін впливу на організм. Тим не менш, незбалансований раціон може призвести до нестачі таких корисних елементів, як: вітаміни, мінерали, залізо, білки. Через їх нестачу волосся може випадати частіше. Якщо дотримуєтеся рослинної дієти, стежте, щоб усі необхідні речовини були у вашому раціоні.

Зневоднення також може негативно вплинути на стан волосся. Вся річ у тім, що якщо організм відчуває нестачу рідини, то доставка кисню та поживних речовин до волосяних цибулин знижується, через що і відбувається їхнє випадання.

Зловживання фаст-фудом негативно впливає на здоров'я волосся. Він провокує надлишок шкірного сала, себорею та алопецію. У великій кількості жирна їжа також заважає засвоювати вітамін D, а солона — призводить до дефіциту цинку.

Алкоголь може руйнувати кровоносні стінки судин, що, у свою чергу, призводить до нестачі кисню та поживних речовин у волосяних фолікулах. Лікарі радять вживати спиртне в помірних кількостях, а також стежити за харчуванням та своєчасно звертатися до трихолога, щоб уникнути подальших негативних процесів.

Джерело