4 ознаки того, що колишній партнер досі хоче відновити стосунки з вами

Інколи людина ще може мати надію на відновлення стосунків з колишньою половинкою.

Люди, що переживають розрив відносин, часто замислюються над тим, чи хоче колишній партнер повернути відносини. Зазвичай до подібної поведінки більше схильні жінки. Вони ще тривалий час мучитимуть себе потоком питань. Чи він досі кохає мене? Якщо він дійсно хоче мене повернути, то чому не робить цього? Чому він не намагається довести своє кохання?

Очікування і реальність

Якщо ви нещодавно розлучилися, але почуття досі ще не зникли, то висока ймовірність того, що ви замислюватиметеся про можливе продовження відносин. Однак ви можете бути сповнені сумнівів, розмірковуючи про те, чи дійсно він планує повернутися або просто хоче потішити власне его, переконавшись, що ви досі ще чекаєте на нього, інформує Ukr.Media.

У дівчат зазвичай накопичується величезна образа. Вони посилаються на те, що хлопець зробив їм дуже боляче. І якщо вже він вирішив повернутися, вони хочуть переконатися, що на цього разу все по-справжньому. Однак правда полягає в тому, що драматичні сцени, коли колишній, затамувавши подих, зізнається у своєму безсмертному коханні, а потім пара їде разом у напрямку заходу сонця, неймовірно рідкісні. Як і багато іншого у житті, очікування не завжди відповідає дійсності.

Насправді повернення після розставання не буває настільки величним. Коли колишній хоче, щоб ви повернулися, ознаки того, що він кохає вас, швидше за все, виглядатимуть як пхикання, а не ревіння.

Ваш колишній міг би безперервно мріяти, щоб ви подзвонили. Однак якщо він повертається, найчастіше це трохи відрізняється від того, на що ви очікуєте. Причина, через яку це відбувається, ховається у двоїстих силах его і концепції, що зветься когнітивним дисонансом.

Когнітивний дисонанс

Згідно з психологією, "когнітивний дисонанс стосується ситуації, що включає конфліктні відносини, переконання або поведінку. Це викликає почуття психічного дискомфорту, що призводить до зміни однієї з установок, переконань або поведінки, щоб зменшити дискомфорт і відновити рівновагу".

Взагалі, те, про що люди думають, не узгоджується з їх діями, і вони почуваються жахливо, поки це не вирішено. Ця внутрішня боротьба зазвичай проявляється як крайній самосаботаж, поки людина не розбереться з цим.

Припустимо, що ваш колишній розлучився з вами, але потім він поступово вирішує, що не може жити без вас. Він, природно, намагатиметься привести свої дії у відповідність до власних переконань доти, доки біль не стане занадто сильним. Якийсь час він залишатиметься розбитим і не буде готовий спробувати знову повернутися, оскільки дії відповідають минулим переконанням.

Він не хоче повертатися до слів "я хочу розлучитися", навіть якщо у кінцевому підсумку він може зробити це у майбутньому. Ситуація турбуватиме колишнього доти, доки він не вирішить, що робити. Проте насіння сумнівів має пустити коріння, перш ніж щось трапиться. Виникають коливання, помилки та поведінка, яка не має сенсу.

Страх відмови

Відмова являє собою величезний ризик для его. Ось чому іноді хлопець робить боязку спробу повернутися до дівчини. Він здійснює одноразовий дзвінок або надсилає повідомлення, і не намагається більше нічого зробити. Це дозволяє перекласти всю провину на дівчину, сказавши, що вона не зробила відповідних дій. Це менш болісно для его, ніж фраза "я ніколи навіть не намагався."

Рішення про те, чи хоче ваш колишній, щоб ви повернулися, трохи схоже на читання іноземної мови без перекладу. Оскільки колишній, який хоче, щоб ви повернулися, швидше за все, зробить щось протилежне тому, на що ви очікуєте.

Чотири ознаки того, що ваш колишній досі відчуває до вас кохання

Він підтримує несуттєвий контакт

Якщо у вас є дитина або спільний бізнес, то цілком природно, що ви й ваш колишній підтримуватимете контакт, але це може бути виключно ділова взаємодія. Ви можете формально спілкуватися одне з одним, вирішуючи спільні проблеми, але при цьому не відчувати жодних емоцій, як і стосовно всіх інших колег або ділових партнерів.

У відносинах, коли хтось поруч і намагається зберегти зв'язок, він часто боїться, що якщо повністю звільнить вас, ви підете назавжди. Це означає, що можливість залишитися разом, буде втрачена назавжди, навіть якщо розставання було його ідеєю. Ось чому він робитиме невеликі дії і говоритиме милі речі, такі як: "я бачив цю річ, яка нагадала мені про тебе". Звертайте увагу на такі фрази, тому що вони можуть вказувати на те, що насправді колишній хоче вас повернути.

Він досі ще ображений на вас

Якісь почуття до вас — набагато краще, ніж взагалі жодних почуттів, навіть якщо це образа. Якщо він почувається скривдженим або розлюченим настільки, що готовий вступити з вами у конфронтацію, це гарна ознака. За словами фахівців, протилежністю кохання є не ненависть, а байдужість.

Ось чому ви не повинні турбуватися, якщо колишній на вас ображається. Це лише означає, що у ваших стосунках досі не все втрачено. Якби ви були йому повністю байдужі, він би не став витрачати час на непотрібні образи. Це означає, що він, як і раніше, відчуває до вас почуття, але сталося щось таке, що зачепило його, і стало причиною образи. Згодом вона мине, і все налагодиться, якщо колишній захоче вас повернути.

Він продовжує пояснювати причину розставання

Якщо хтось не може вас терпіти, він не намагатиметься пояснити вам, що пішло не так. Замість цього він виголосить промову про розставання і щосили спробує більше ніколи вас не бачити.

Хтось, кому ще не все одно, часто повертатиметься, щоб знову розповісти те, що пішло не так. Це може бути способом зняти почуття провини і перекласти всю відповідальність за розставання на дівчину. Однак це також може означати, що у такий спосіб він намагається укласти мир, часто повністю заплутуючи вас у тому, що насправді відбувається. Однак тепер ви знаєте, що спроби порозумітися вказують на те, що не все втрачено у ваших стосунках з колишнім хлопцем.

Він розповідає про плани щодо самовдосконалення

Ваш колишній почав втрачати вагу, тому вирішив займатися тим видом спорту, який ви хочете спробувати? Ймовірно, він досі хоче зберегти щось спільне. Намагаючись виправити помилки у невдалих стосунках, колишній коханий намагається змінити все те, що йому не подобалося в ньому. Це спроба отримати форму, яку, на його думку, людина більше схвалюватиме.

Коли колишній коханий показує усі дивовижні зміни, яких він досяг у своєму житті, він намагається повернути трохи самоповаги та показати себе з найкращого боку. І те, і інше означає, що він досі ще цікавиться тим, що ви думаєте.

Тепер, коли ви знаєте ознаки того, що ваш колишній хоче повернути вас, прийшов час прийняти рішення про те, чи варто зустрічатися з ним знову, чи ні.

Джерело