4 ознаки, які властиві жінкам-тиранам

Мила зовнішність жінки може приховувати тирана всередині.

Найчастіше під час згадування домашнього насильства у голову лізуть страшні картинки чоловіків-тиранів, які знущаються зі своїх жінок. Але історії останніх років доводять, що у насильства немає статі, і нерідко саме тендітна на перший погляд жінка стає причиною проблем та неприємностей у парі. Однак не кожен чоловік здатний розгледіти у милій дівчині справжнісінького "демона у спідниці". Ми підкажемо, які поведінкові особливості повинні вас насторожити, інформує Ukr.Media.

"Це мої гроші"

Багато людей чули подібні фрази від знайомих пар: "Мої гроші — це мої гроші, а його гроші — наші спільні". І так, такої думки дотримуються багато представниць слабкої статі. І якщо п'ятдесят років тому жінки забирали частину зарплати, щоб "чоловік не пропив", то сьогодні без будь-якої причини жінка може буквально вимагати зароблені партнером гроші у своє користування. Така жінка хоче тримати під контролем абсолютно усі сфери життя, а уявити, що чоловік буде самостійно приймати рішення — повне безумство, знову ж таки, на думку жінки-тирана. Якщо ваша подруга впевнена, що без її відома ви точно витратите гроші "на якусь дурницю", у майбутньому проблема тільки посилиться.

"Ти завжди винен"

Синдром жертви без причини — типова ознака жінки-тирана. Що б не відбувалося у її житті, усі вдалі проекти і заходи — виключно її заслуга, а ось у неприємностях завжди винен партнер, нехай він і не має прямого відношення до провалу, але напевно "вимотав усі нерви", через те і стався крах усіх планів. І так у всьому. Причому такі жінки не полюбляють самотність — кого ж тоді зробити крайнім? Ні, нехай вже чоловік буде поруч, і краще, якщо він не буде сперечатися. Чи потрібні вам такі емоційні гойдалки?

"Ви тільки подивіться на нього"

Жінка-тиран не проґавить можливості продемонструвати свою перевагу над чоловіком публічно. Вона чудово знає, що партнер їй не відповість, так чому б не потішити своє его і не показати людям, хто у відносинах головний? Найчастіше такі ситуації відбуваються у колі знайомих парі людей — жінка не бачить сенсу "притискати" партнера, коли поруч незнайомці, адже вони одразу ж про це забудуть, а знайомі залишаться під враженням і будуть ще довго обговорювати "дисципліну" у цій парі. Їй завжди потрібні глядачі.

"Дитину більше не побачиш"

Ситуація ускладнюється, якщо у вашій парі є діти. У цьому разі жінка практично припиняє себе контролювати, особливо якщо бачить, наскільки вам дорога дитина. Вона розуміє, що ви нікуди не подінетеся, наскільки б сильно вона не пресувала вас. Причому навіть за умови розриву ситуація не покращиться: хоч чоловік і позбудеться від постійного негативу у свій бік, почнеться інша проблема — маніпуляція дітьми. Жінка почне забороняти бачитися з дитиною або ж усіма силами буде скорочувати ваші побачення. Спробуйте уважно підійти до вибору партнера, інакше майбутнє принесе значно більше проблем, ніж щастя.

Джерело