Строим дома по-фински

Технологія будівництва будинків за фінською або фінська технологія - це зведення будівель в найкоротші рядки відразу ж декількох шарів матеріалів. Згідно цієї технології зведення дерев'яних будиночків, першим кроком буде встановлення та монтаж каркаса, розробленого попередньо у вигляді плану або проекту.

Вы можете приобрести качественные увлажнители воздуха по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Каркас монтують з дощок. З зовнішньої сторони майбутній будинок закривають фанерою з протигнильним і антисептичну покриттям (можна також використовувати OSB плити). На каркасну конструкцію потім натягують мембрану щоб уникнути пароутворення. Завдяки цій плівці, в будинок не потрапляє вода, він захищений від продування.

Самим технологічним варіантом для цієї споруди буде термопрофіль. Після використання мембрани відбувається обробка для подальшого декорування приміщень. Для цієї роботи підійдуть практично будь-які матеріали, що існують на ринку. Якщо ви збираєтеся провести проектування кафе, то можете замовити послуги і купити обладнання компанії «Клен». У них є свій Інтернет-магазин «КленМаркет», де можна подивитися ціни на проектування. Компанія працює в Москві.

Згідно з фінською технологією, обробку проводять за допомогою сайдинга, цегли або спеціальної штукатурки. Часто використовують також стекломагниевые листи.


Порожній простір, що утворилася усередині каркаса, необхідно заповнити. Це роблять за допомогою утеплювачів (вата мінеральна або базальтова, пінополістирол). До каркасу з внутрішньої сторони прибивають гіпсокартон, на який потім наносять штукатурку.

Фінська технологія зведення будинків дозволяє зводити їх заввишки до 5 поверхів, але на практиці в нашій країні, виходячи і техніки безпеки, зводять не більше 2 поверхів.

Щодо довговічності або пожежостійкості деревина далека від першого місця. Тому в такому випадку варто звернути увагу на інші матеріали для виготовлення огорожі. Першим у поле зору потрапляє метал. Металевий паркан може бути зроблений з сітки-рабиці, профнастилу або кування. Є такий паркан близько п'ятдесяти років, однак при певних умовах навколишнього середовища металевий паркан може піддаватися корозії. Щоб цього не відбувалося його необхідно регулярно перефарбовувати. Огорожа з метал може також послужити підставою для в'юнких рослин, які додадуть оригінальний і привабливий зовнішній вигляд. Все це дозволить повністю захистити ділянку від сторонніх очей, а також зробити його надзвичайно красивим. Якщо вам необхідна установка заборів Іваново, то простіше і надійніше найняти бригаду.


Ще більш надійним є паркан з каменю. По часу він може використовуватися більше п'ятдесяти років. Цей паркан дуже надійний і довговічний, а по красі не поступається складного кованому огорожі. Також не варто виключати варіант поєднання кам'яного паркану з металевим або кованим, у якого можна посадити красиві в'юнкі рослини. До установці кам'яного паркану необхідно підходити дуже уважно. Варто не тільки ретельно вибрати матеріал, з якого він буде виготовлений, але і вивчити грунт, на якому паркан буде розташовуватися. Кращим варіантом буде надання установки кам'яного огорожі фахівцям, щоб уникнути випадкових поломок або серйозних травмонебезпечних випадків.

Стяжка пола - применение

Епоксидні підлоги

З чим попити чайку?

Правда и вымысел