Побудувати дачу. Епопея, або все просто?

Кожен з нас, свідомо чи несвідомо, прагне залишити слід на цій землі. Кожному хочеться, щоб через століття про нього згадували, прив'язуючи його особу до тієї чи іншої події, будівлі і т. д. Пам'ятайте, народна мудрість говорить: «...посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина». А що, якщо я побудую дачу? Буде де провести вихідні або сімейні свята, посмажити шашлик і закусити чарочку огірочком або помидорчиком «прямо з грядки».

Для того что бы красиво благоустроить усадьбу вашей дачи предлагаем вам использовать деревья крупномеры, такие деревья вы можете заказать на нашем сайте, у нас огромный выбор и низкие цены.


Побудувати дачу. Епопея, або все просто? Сказано - зроблено. В десяти кілометрах за містом був знайдений садово-огороднический кооператив, в якому ще за помірні гроші можна було отримати земельний наділ, чим я і скористався. Отриманий в обмін на грошові знаки ділянка площею 10 соток неприємно вразив мене запустінням і обрадував привітними сусідами. «Нічого», вирішив я, і з ентузіазмом приступив до справи.


Побудувати дачу. Здавалося б, чого тут складного? Може, читач і правий, але мені, людині в будівництві несведущем, це було також зрозуміло, як зрозумілі фігури вищого пілотажу моряків дальнього плавання, які «бачили і чули», але самі робити не вміють.

Найголовніше в будівництві дачі... Ні, не гроші. Будувати «з розмахом» я не збирався, мене влаштував би невеликий дерев'яний будиночок, головне - щоб він був надійним, не покосився з часом і збереглося для нащадків не тільки на фотографіях. Головне - будувати надійно! І економія тут недоречна! Щоб побудувати дачу з необхідним запасом міцності, на сімейну раду був запрошений родич дружини, що має відношення до будівництва. «Ні, я не потягну», - зізнався він після того, як мною були оголошені вимоги до майбутнього двоповерхової будівлі невеликій площі, а ним вжито енну кількість спиртного. Напевно, мені варто тепер радіти, що випите не додало йому сміливості у ту рішучу хвилину! Проте їм було дано кілька дійсно корисних порад, завдяки яким я знайшов мінімальні пізнання в будівельних науках.


лучшие электронные сигареты

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Росія

Будівництво Котеджів Гродно

​Кому довірити монтаж опалювальних систем?