Будівництво Котеджів по Фінської Технології

Котеджі за фінською технологією - будинки для життя і відпочинку в будь-який час року

 

Побувавши в Фінляндії туристи у що б то не стало прагнуть знову повернутися туди.Краса і культура північної країни, найчистіші озера і ліси, національні парки, риболовля, лазня і, звичайно, фінські котеджі.

 

Якщо природу країни з собою неможливо забрати, то в Росії все більшої популярності набирає будівництво котеджів фінських.

 

Котеджі за фінською технологією мають ряд прекрасних технічних особливостей: тепло-і звукоізоляція, пожежостійкість, незважаючи на те, що фінські котеджі - це дерев'яні будинки.

 

Як ми вже згадували, Фінляндія є північною країною.У Росії зими також вельми холодні. Каркасні будинки зберігають комфортну температуру всередині як при морозі до -70 ° С, так і при спеці +50 ° С.Для цього будівництво котеджів здійснюється з використанням спеціальних панелей з багатошаровою прокладкою з теплоізоляційних матеріалів (їх ефективність еквівалентна захисті від холоду, забезпечувана цегляною кладкою завтовшки 3 метри).

 

Фінські котеджі - це за замовчуванням дерев'яні будинки, тому велика увага приділяється їх пожароустойчивости.Для їх будівництва використовують деревину, що пройшла спеціальну хімічну обробку.

 

Такі котеджі дивують своєю сейсмоустойчивостью - їх зводять навіть в районах з високим ризиком землетрусів (до 8 балів).

 

Фінські будинки з бруса не дають усадки, що дозволяє відразу після будівництва приступати до опоряджувальних робіт.Термін їх експлуатації складає 100 років. Будівництво котеджів фінських увазі використання екологічно чистих матеріалів.

 

Котеджі за фінською технологією від «Лапінхонка»

 

Наша компанія виконує будівництво котеджів з клеєного бруса та інших матеріалів заводу «PUNAHONKA», офіційним представником якого є.До уваги клієнтів ми пропонуємо більше 600 проектів, серед яких будинки, сауни, кемпінги та багато іншого.До ваших послуг допомога професійних архітекторів і дизайнерів.

 

Котеджі дивні не тільки в плані експлуатаційних властивостей, але і дизайну.Проекти дозволяють звести будинок так, що він стане невід'ємною частиною навколишнього ландшафту.

Будівництво Котеджів Технології

Будівництво Котеджів в Японської Столиці

Будівництво Котеджів по Канадської Технології