Будівництво котеджів з Пінобетону

Будівництво котеджів з пінобетону - відносно новий напрямок індивідуального будівництва в країні.На нашому будівельному ринку пінобетон з'явився не дуже давно, але встиг завоювати популярність у забудовників.
За зовнішнім виглядом пінобетон - непривабливі сірі блоки.Комірчаста структура пінобетону робить його легким, а також надає йому поліпшені тепло-і звукоізоляційні властивості.
Виготовляється пінобетон зі звичайного бетону, в який вводяться пенообразующие добавки.В результаті виходить легкий, міцний і довговічний матеріал, екологічно чистий і володіє, подібно деревині, властивістю «дихати».Будинок з пінобетону виходить досить легким, що дозволяє заощадити на будівництві фундаменту.Та й сам пінобетон відрізняється від інших будівельних матеріалів вигідною ціною.В кінцевому рахунку, вартість будівництва будинку з піноблоків на 30-50% нижче, ніж цегляного будинку.

 

Строительство коттеджей из пенобетона  
Обробляти пінобетонні блоки зовсім не складно, їх можна різати звичайною ручною пилкою.Легкість обробки пінобетону дозволяє втілити в життя будь-які задуми клієнта, а також істотно скоротити терміни будівництва.
Істотним гідністю пінобетону є те, що з часом його міцнісні і теплоізоляційні характеристики тільки поліпшуються.
Порівняно зі звичайним бетоном, пінобетон набагато більш стійкий до займання.До того ж він не вибухає під впливом відкритого полум'я, як звичайний бетон.
Слід докладніше зупинитися на звуко-і теплоізолюючих властивості бетону.Шар пінобетону в 30 сантиметрів буде так само захищати від шуму, як цегляна кладка товщиною 180 сантиметрів.За теплоізоляційними властивостям пінобетон порівняємо з деревиною, і перевершує цегляну кладку в 4 рази.Крім цього, за воздухопроницаемости пінобетон також близький до дерева, що дозволяє підтримувати здоровий мікроклімат в приміщенні.
Технологія будівництва будинків з пінобетонних блоків в чому схожа з технологією будівництва цегляних будинків.Тільки за рахунок легкості матеріалу і великого розміру блоків, будівництво котеджів спіненого IDET набагато швидше і проса.Застосування вантажопідйомної техніки при малоповерховому будівництві не обов'язково.Весь матеріал робітники можуть підняти вручну. Для роботи буде потрібно лише найпростіший ручний інструмент: пила, рубанок, дриль.З їх допомогою не складе труднощів зробити штроби під електропроводку, прорізати отвори для прокладки труб, і так далі.
Фасад будинку з пінобетону можна штукатурити, фарбувати фасадними фарбами, обшивати вагонкою, сайдингом, використовувати будь-які інші оздоблювальні матеріали.

Будівництво котеджів з Панелей

Будівництво котеджів з Моноліту

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво котеджів з піноблоків

Будівництво котеджів з Залізобетону