Будівництво Котеджів як Бізнес

Останні кілька років заміський ринок розвивався під знаком економ-класу.Затребувані були в основному недорогі ділянки без підряду і дешеві таунхауси.Проте цього року несподівано заявив про себе сегмент бізнес-класу.Що б це значило?

 

Ринок котеджних селищ Ленобласті на зорі свого становлення (кінець 1990-х - початок 2000-х) був переважно елітним.Будівництво дорогих котеджів велося переважно в престижних локаціях Всеволожського, Виборзького районів і призначалися в основному для заможної публіки.Люди з невисокими доходами набували собі нерухомість або в садоводствах, або в приватній забудові селищ і сіл, розташованих не настільки виграшно.

 

перипетії досліджень  
Прогресивна "вхідний квиток" на ринок organizovannyh kottedžnyh poselkov ponižalsâ, не всі-таки ékonomičeskogo Krizisa 2008-2009 рр.девелопери прагнули будувати об'єкти для людей з доходом явно вище середнього.Але криза втрутився в їх плани. До цих пір багато проектів, де зводилися котеджі і таунхауси великих площ, стоять незатребуваними.Застаріла їх архітектура, інженерне оснащення вже не дотягує до сучасних вимог.Єдиний вихід для таких селищ - реконцепция, але вже інша історія ...

 

Після кризи попит, а за ним і пропозиція пішли в економ-сегмент.Стали активно розвиватися селища в менш престижних районах з дешевою землею - Гатчинському, Ломоносовському, а також більш віддалених - наприклад, Лужском.По перевазі в таких проектах пропонувалися просто земельні ділянки без підряду, нерідко - зовсім без інженерних комунікацій.

 

У 2010 році стався справжній бум ділянок без інженерії, який, втім, досить скоро зійшов нанівець.Покупці, на щастя, швидко розібралися, що ділянки за копійку на перевірку виявляються, швидше, обтяжливим обтяженням, ніж хорошим вкладенням у своє майбутнє.

 

Багато хто з тих, хто придбав такі наділи, виявилися в неприємній ситуації.Земля-то є, а от перспектив розвитку території - ніяких. Щоб провести газ, електрику, побудувати гарні дороги і налагодити життя, потрібні гроші, а їх не зібрати, раз немає припливу нових покупців.

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Бізнес

Будівництво Котеджів Ключ