Будівництво Котеджів Каталог

 

С внутрішньої і зовнішньої сторони конструкції каркаса обшиті листовими матеріалами.В якості фасадної обробки можуть бути використані сайдинг, металлокассети, оштукатурені і пофарбовані листові матеріали, штучний камінь, цегла та інші сучасні матеріали.

Як заповнення стін і перекриттів будівлі, побудованої за технологією ЛСТК, застосовуються різні види конструкційно-теплоізоляційних матеріалів - утеплювачі підвищеної щільності на основі кам'яного (базальтового) волокна, Пінополістиролбетон, пінобетони. Однак, слід зауважити, що в суворих кліматичних умовах Росії найбільш підходящим варіантом буде використання в якості теплоізоляційного матеріалу утеплювачів на основі базальту.

Ваша корзина порожня  

   

Ваша корзина порожня

Вашій увазі пропонується докладний каталог проектів будинків. Для вашої зручності каталог проектів розбитий на кілька підрозділів в залежності від використовуваних матеріалів, площі проекту будинку, поверховості та виду будови. Каталог проектів будинків забезпечений докладним описом кожного проекту будинку, а також доповнено прекрасними ілюстраціями, виконаними за допомогою комп'ютерної графіки.

До достоїнств, якими володіє наш каталог проектів будинків, можна віднести також докладний поверховий план кожного проекту будинку. Коли ви будете переглядати наш каталог проектів, ви без зусиль зможете скласти повне враження про кожному будинку, проект якого ми пропонуємо для будівництва. Ви можете купити вподобаний вам проект будь-якого будинку, який входить в наш каталог проектів, скориставшись функцією «Замовити проект будинку». На нашому сайті ви знайдете не тільки каталог проектів будинків, а й проекти таунхуасов, гаражів, басейнів і навіть альтанок і навісів.Наш каталог постійно поповнюється новими архітектурними розробками.

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво Котеджів Ключ