Будівництво Котеджів у Фінляндії

Число угод з купівлі особистих будинків за півроку скоротилося на 6%, до 6, 2 тис.
На думку експертів земляний служби, кількість угод з росіянами з купівлі нерухомості в Фінляндії за підсумками 2014 року знизився на 21%.
«Квадрат» ділянки під будинок в Еспоо коштував € 879 (-10%), у Вантаа - € 735 (+ 8%), в Гельсінкі ж через маленького числа угод важко говорити про зміни в цінах.
А тим часом російські володарі фінської нерухомості пробують її позбутися через нестійкість рубля, економічного і політичного тиску і посилювання критерій по іпотечному кредитуванню.

Котеджі на берегах водойм у районах з встановленими обмеженнями на забудову подешевшали на 5% за рік. Середня вартість становить € 109 тис. Поза таких районів будинок коштує в середньому € 80, 3 тис.
Всього в першому півріччі 2 014 року було придбано 2100 ділянок під забудову будинку, що на 16% менше, ніж за аналогічний період 2013 року.

Як передає Державна земляна служба Фінляндії, кількість угод з нерухомістю в Фінляндії наблизилося до показників 1996 року. За останні пару років різко скоротилися реалізації ділянок під односімейні будинки і котеджі, доповідає портал Фонтанка. fi.
Середня вартість за будинок в зоні з встановленими обмеженнями за обсягом забудови в Еспоо дорівнювала € 433 тис. (-4%), В Гельсінкі - € 382, 5 тис. (0%), у Вантаа - € 300, 5 тис. (- 4%), в Турку - € 223, 5 тис. (+ 2%).
Ділянка в лісі в середньому коштував € 2, 57 тис. За гектар, практично так само, як і в минулому році. Ділянка орної землі в середньому коштував € 8, 4 тис.

Основними принципами, яких наша компанія дотримується у своїй роботі, є: досягнення результату максимальної якості, гнучка цінова політика, мінімум участі замовника. Ми несемо відповідальність за кожного учасника розробки проекту, організовуючи і координуючи спільну роботу самих різних підприємств і фахівців на всіх стадіях здійснення ремонту на об'єкті і будівництва. Завдяки правильному підходу будівництво будинку під ключ, котеджів відбувається швидко і якісно.

За словами мера міста, сьогодні кошти з держбюджету на благоустрій озера не виділяються, а грязелікарня «Мойнаки» вже не функціонує кілька років, тому влада Євпаторії вирішили рятувати колишню оздоровницю шляхом залучення інвесторів.
При цьому на місці передбачуваної котеджної забудови, в невеликих приватних будиночках сьогодні проживає кілька десятків сімей, які поки не погоджуються на переселення і вимагають для себе більш вигідних умов квартирного обміну.

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Прайс Лист

Будівництво Котеджів Технології

Будівництво Котеджів Фінляндія