Будівництво Котеджів в Євпаторії

Будівництво котеджів біля озера Мойнаки дозволить повернути Євпаторії колишню славу бальнеологічного курорту. Про це журналістам заявив мер міста Андрій Даниленко.


Він розповів, що землі неподалік від озера, в другій санітарній зоні, планують продати на аукціоні під розміщення комплексу елітних котеджів. Виручені кошти влада має намір направити на реалізацію програми «Золоте кільце здоров'я», яка передбачає комплексний розвиток та благоустрій території району навколо озера Мойнаки. 

Зокрема, мова йде про будівництво пішохідних і велосипедних доріжок, а також спортивних майданчиків. Також необхідні кошти для будівництва спеціального каналу, через який в Мойнаки надходила б морська вода, тим самим відновлюючи соляної баланс озера. Так, якщо раніше, концентрація ропи в озері на один літр води становила 100 гр, то тепер - 50-60 гр.


За словами мера міста, сьогодні кошти з держбюджету на благоустрій озера не виділяються, а грязелікарня «Мойнаки» вже не функціонує кілька років, тому влада Євпаторії вирішили рятувати колишню оздоровницю шляхом залучення інвесторів.
При цьому на місці передбачуваної котеджної забудови, в невеликих приватних будиночках сьогодні проживає кілька десятків сімей, які поки не погоджуються на переселення і вимагають для себе більш вигідних умов квартирного обміну.


Мер запевнив, що із забудовою озера поспішати не будуть, так як в цьому питанні необхідний об'єктивний і зважений підхід.
«Сьогодні закиди на адресу влади, що ви самовільно намагаєтеся на березі озера створити зону малоповерхової забудови, не відповідають дійсності. Ми зараз це питання вивчаємо і хочемо зрозуміти, чи вигідна буде продаж цих місць.

 З урахуванням того, що в даний час взагалі немає положення, затвердженого Кабінетом Міністром України, про проведення аукціону в межах населених пунктів, ми поки говоримо про це в теоретичному плані. Це не те питання, яке може вирішитися в кабінеті або шляхом якихось там хитрувань », - підкреслив мер.


Нагадаємо, за замовленням Євпаторійської міськради НДІ «Дiпромiсто» була розроблена нова містобудівна документація міста, яка включає в себе розміщення рекреаційно-спортивної та житлової зон в районі озера Мойнаки. Так, спочатку біля озера планувалося ...

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво Котеджів Технології

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Компанії