Будівництво котеджів з Нуля

Початковим етапом будівництва житлового будинку "з нуля" зазвичай є придбання земельної ділянки, призначеної для зведення будинку.При оформленні прав на володіння землею необхідно достовірно переконатися в наявності всієї необхідної документації на земельну ділянку, вивчити його "історію " у разі якщо мінялися власники.

Головне на цьому етапі - цільове призначення землі. Природно, що ділянка, на якому раніше вже проживали люди, обійдеться значно дорожче, ніж "неорана цілина".Зате ви відразу зможете відчути різницю, адже вам вже не доведеться бурити, рити котловани і траншеї для будівництва водопостачання та водовідведення, здійснювати електрифікацію та газифікацію.

Купуючи землю в котеджному селищі, до якого попередньо підведені всі необхідні комунікації і електрика, ви зможете набагато полегшити собі існування.Крім того, котеджне селище припускає, що в перспективному майбутньому на його території з часом з'явиться вся необхідна для комфортного життя інфраструктура: магазини, навчальні та культурні заклади та інші блага сучасної цивілізації.

Отже, уявімо, що тепер Ви - повноправний власник земельної ділянки, на якому в майбутньому буде знаходитися Ваш котедж або будинок. Перш за все, будь-яку ділянку потрібно виконати професійну оцінку з точки зору придатності для домобудівництва.Для цих цілей виробляються інженерно-геологічні вишукування та геодезична зйомка території.

При цьому беруться до уваги такі параметри ділянки землі, як його конфігурація, пропорції, положення по відношенню до вулиці, іншим найближчим ділянкам, існуючим на них споруд, ухил рельєфу досліджуваної місцевості, а також орієнтація по сторонах світу і наявність проведених інженерних комунікацій. Величезне значення має розрахунок здатності грунту витримати навантаження будівлі, що будується, врахувати рівень грунтових вод, склад води в свердловині та інші характеристики - одним словом, вдатися до допомоги професіоналів все одно доведеться.

Другий етап включатиме в себе підготовку проектної документації - матеріали, що визначають об'ємно-планувальні, архітектурні, технічні та конструктивні рішення для будівництва вашого житла.Крім того, необхідно розглянути питання благоустрою земельної ділянки, на якій знаходиться ваш будинок.

 

Після затвердження проектно-кошторисної документації по Вашому об'єкту відповідними місцевими органами самоврядування вам буде видано дозвіл властей на виконання будівельно-монтажних робіт. Після реєстрації ваших документів, і тільки після нього, ви зможете, нарешті, приступити до третього етапу - вже безпосередньо до будівництва будинку.

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Росія

Будівництво Котеджів в Тулі

Будівництво Котеджів з Нуля

Будівництво Котеджів Ключ