Будівництво фундаменту котеджу

схема ленточного основания Підставою, опорою будь-якої будівлі і споруди та найбільш важливою його частиною є фундамент.Тому до його пристрою необхідно ставиться серйозно, відповідально і професійно.Помилки на цьому етапі робіт можуть привести до негативних наслідків в ході експлуатації: можлива поява тріщин, деформація стін, в результаті - руйнування всього будови, аж до демонтажу конструкцій і зведення нового фундаменту.Якісний фундамент для заміського будинку або котеджу - запорука тривалої експлуатації без проблем і несподіванок.

 

Як вибрати тип фундаменту

 

Перш ніж приступити до будівництва котеджу, необхідно визначитися з типом фундаменту.

 

Для цього ретельно вивчається тип грунту на ділянці, глибина його промерзання, рівень води в грунті, вага конструкцій та інші характеристики будівлі.

 

Проаналізувавши всі варіанти і зваживши їхні переваги й недоліки, можна вибрати той, який за якістю і ціною буде повністю відповідати вашим вимогам.

 

Особливість грунту є основною умовою для прийняття рішення про тип фундаменту.

 

Його якість обов'язково враховується вже при проектуванні об'єкта, тому тут не обійтися без проведення інженерно-вишукувальних робіт.

 

Дані вишукування допоможуть встановити необхідні характеристики грунту: стійкість до можливості перекосу, до затоплення цокольного поверху та інші.

 

схема плитного основания Яке підстава є кращим?

 

Найзручнішим підставою могла б служити гранітна плита, яка існує вже мільйони років.Якщо грунтом виявиться кам'яна насип природного походження - надійність фундаментів буде гарантована і на їх пристрій не будуть потрібні великі витрати.

 

Разом з тим найбільш часто зустрічаються однорідні піщані грунти з крупнозернистого піску.Фундамент на такому грунті має рівномірну осадку, що не перекошується і не схильний сильним навантаженням.

 

Дрібнозернисті або пилоподібні піски, а також глинисті грунти погано працюють при підвищеній вологості: вони стають текучими, а в зимовий час пучинятся і сильно тиснуть на стінки фундаментів.При влаштуванні основи в таких грунтах застосовуються спеціальні заходи - підошва заглиблюється нижче рівня промерзання.

 

Це збільшує витрати, які заздалегідь вносяться до кошторису будівництва.

 

Найбільш поганим варіантом є торф'яна підстава.Для влаштування фундаментів в таких грунтах необхідна піщана подушка, попередньо потрібно прибрати торф і засипати котлован піском.


Доступное изготовление печатей и штампов

Будівництво і обробка котеджів

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво дачні котеджі

Будівництво та ремонт котеджів

Будівництво Фундамента під Котедж