Будівництво Фінських Котеджів

Все більша кількість міських жителів приходить до розуміння того, наскільки життя далеко від суєти і пилу великого міста корисніше, приємніше і комфортніше.Піймавши хвилю популярності котеджів з дерева, фінська компанія Visilla змогла міцно зміцнити свої позиції і підтвердити власну відмінну репутацію.

 

Котеджі у Фінляндії кардинально відрізняються від невеликих цегельних будиночків, до яких звикла більшість росіян.Фінський будинок-котедж - це велике за площею будівля, побудована відповідно до сучасних вимог екологічної безпеки та енергоефективності.Не дивно, що в останні роки будівництво котеджів у Фінляндії стало настільки популярним, адже зважаючи економії електроенергії і повсюдного поширення «зелених» технологій, фінським будинкам на ринку просто немає рівних.

 

Саме такі будинки-котеджі пропонує компанія Visilla.

 

Причини популярності фінських будинків-котеджів

 

Засновники компанії Visilla наполягають на тому, що фінська технологія будівництва на сьогоднішній день є найбільш прогресивною і найбільш передовою, на відміну від будівництва з пінобетону або з використанням незнімної опалубки.Незважаючи на досить високі ціни за мірками Європи, будівництво котеджів фінських з дерева розвивається повним ходом, і тому є безліч причин:

 

- Легкість будівництва, особливо, якщо мова йде про збірну конструкції.Так, в більшості випадків компанія Visilla прямо на місці будівництва збирає будинок протягом 5-7 днів.Таким чином, легкість споруди забезпечує оперативність роботи.

 

- Можливість будівництва зручного і комфортабельного будинку з дерева в будь-який час року, навіть в період морозів, за умови наявності фундаменту.

 

- Котеджне будівництво в Фінляндії вимагає мінімальної кількості сил робітників, тому у замовника з'являється прекрасна можливість заощадити на оплаті праці.

 

- Максимально тривалий термін використання. Більшість фінських будинків, побудованих за місцевої технології, може простояти більше 100 років, не втрачаючи свої експлуатаційні якості.

 

- Visilla застосовує унікальну технологію будівництва стін будинків з декількох шарів матеріалу, гарантуючи клієнтам відмінну гідроізоляцію і теплоізоляцію.

 

- Екологічність. Більшість використовуваних компанією Visilla матеріалів, має природне походження, вони не завдають ніякої шкоди життю та здоров'ю людей, а також навколишньому середовищу.Крім того, компанія співпрацює з фінськими постачальниками будівельних матеріалів, які підтверджують якість своєї продукції відповідними сертифікатами.

 

- Естетична привабливість. Будь котедж за фінською технологією - це казкова краса, розумне використання сучасних технологій і надійність в кожній деталі.

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво Продаж Котеджів

Будівництво Недорогих Котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво елітних котеджів