Гідроізоляційна плівка - це вид полімерної плівки

Гідроізоляційна плівка - це вид полімерної плівки, яка користується величезним попитом. Коли виконуються гідроізоляційні роботи, під уникнення проблем, необхідно знати про особливості застосування даного будівельного матеріалу. В інтернет магазині  плівка поліетиленова технічна в Москві продається за цілком прийнятну вартість.


Гідроізоляція являє собою технологічна операція будь-якого будови, яку обов'язково необхідно виконувати. Гідроізоляція виконується з застосуванням гідроізоляційної плівки (супердиффузионнной мембрани, гідробар'єр).

Основні властивості гідроізоляційної плівки.

До відмітним особливостям даного матеріалу відносяться гідрофобність (не пропускає воду) і паропроникність (пропускає повітря).

Гідрофобність здійснюється завдяки трьом верствам плівки: двох зовнішніх шарів, які складаються з якісного поліетилену, середнього шару, що складається з поліетиленових волокон високої міцності.

Паропроникність - це коли матеріал здатний вирівнювати тиску водяної пари з обох сторін, і при цьому атмосферний тиск рівний.


Гідроізоляційна плівка буває двох видів: перфорована, що має спеціальні комірки, в яких циркулює водяна пара, а також конденсується волога, і плоска, яка володіє максимальною стійкістю до дії різних хімічних речовин.

До особливостей застосування гідроізоляційної плівки відносяться:
необхідність точного дотримання цільових призначень обох видів (перфорованої і плоскої) плівки.
перед тим, як укласти матеріал поверхню необхідно вирівняти, щоб не було ніяких грудок і дрібних гострих предметів, із-за яких цілісність плівки може порушитися.
важливим моментом є уважне вивчення інструкції до плівці, особливо про те, якою стороною матеріал повинен укладатися.
гідроізоляційна плівка не повинна контактувати з утеплювачем, оскільки це призведе до втрати властивостей паропроникності плівки.
в процесі монтажу ширина напуску повинна бути від 8 до 10 див.
герметизацію напуску слід виконувати монтажної клейкою стрічкою.
колір плівки може бути будь-різниці немає.

Види жалюзі на вікна потолочные светильники

Теплоізоляційні матеріали. Мінераловатні плити.

Будівництво Котеджів Справа Техніки

Будівництво Котеджів з цокольним поверхом

Звукоізоляційний процес житлового приміщення