Жизнь в деревянном доме

Дерев'яні будинки і сьогодні є популярними, незважаючи на різноманітність сучасних будівельних технологій і матеріалів. Адже саме дерев'яний зруб створює ідеальне середовище для людини з точки зору чистоти і вологості повітря, екологічності. Повітря всередині будинку очищений тому, що спочатку він проходить через волокна деревини, які є своєрідним фільтром.

Також в деревині є смола, яка, виступаючи на її поверхні, наповнює оселю запахом лісу. Сиро бути в якісному дерев'яному будинку не може. Тут рециркуляція повітря проходить природним шляхом. Тому в системі кондиціонування немає ніякої необхідності. Тим більше, для монтажу потрібні електроінструменти, які є не у всіх. До того ж теплоізоляція дерев'яних стін навіть краще, ніж цегляних.


Зруб має дуже низьку теплопровідність. У ньому тепло взимку і прохолодно влітку. А сучасні зруби зовсім не схожі на дерев'яні споруди, які можуть спалахнути від найменшої іскри або почати гнити від впливу комах або вологи. В нинішній час ці проблеми вирішені сучасними методами. Наприклад, обробкою використовуваної деревини антисептиками і антипіренами.


При цьому відмінним варіантом стане не тільки дерев'яний будинок, але і будь-яке інше будова з цього матеріалу. Наприклад, зруб лазні. Цільні колоди цієї споруди будуть практично «дихати», що забезпечать природну вентиляцію. Звичайно, без вентиляційних отворів не обійтися. Вони необхідні для охолодження лазні після використання. Але в іншому природного кондиціювання буде достатньо. А ще дерев'яні стіни в лазні майже не будуть висихати повністю при постійному використанні. Значить, там на довгий час збережеться запах свіжого дерева, яке буде радувати власників під час водних процедур усередині будови.

Будинок з дерева – це ще один крок на шляху до здорового способу життя. Адже він дозволить стати трошки ближче до природи і навіть трошки більш здоровим.


Все интернет Магазины картин Интернет-магазин 7Арт.

Мифы о деревянных домах

Види декоративних підлог

​Канализация в частном доме