Будинок з каркаса - це нововведення

Кожна людина в світі бажає мати будиночок в селі, де був би невеликий городик, палісадник і лазня.


Для дому чи компанії можна придбати надійні холодильні камери з сендвіч панелей в Інтернет-магазині Купи-Холод.ру. Подивіться ціни та характеристики товарів. Можливо купити надійні холодильні камери з сендвіч панелей в кредит. Надається послуга доставки.


До недавнього часу практично всі будинки будувалися або з цегли, або з колод. Але так як все розвивається, так і будівництво не стоїть на місці і набуває безліч матеріалів, з яких можна побудувати будинок або дачу. Перерахуємо декілька їх видів:

- колода у вигляді циліндра, що роблять зі стовбурів сосни. Перевага цього матеріалу полягає в тому, що у нього постійний діаметр. Будинок з оциліндрованої колоди будується швидко і легко. Ціна на матеріал невелика. Будинок буде виглядати. наче з картинки.


- склеєний брус - виходить в результаті приклеювання один до одного кілька дощок, роблять його теж з колод сосни. Після будівництва будинку він не засихає, а стає ще міцнішим. Будинок з цього бруса красивий, але дорогий.

- профільний брус - проміжний матеріал з перерахованих вище, також виготовляється з колод сосни. Зовнішній вид з цього бруса може бути рівним або овальним, а внутрішній вигляд завжди гладкий. Збирання будинку відбувається за системою паз в паз, а в утворилося простір кладуть який-небудь утеплювач.

- цеглини або пінобетон - це дуже хороші матеріали для будівництва будинку, так як вони дуже міцні і у них довгий термін служби. По вартості будинку з них виходять не дуже дорогі.

- будинок з каркаса - це нововведення для нашої країни. Але за кордоном така технологія будівництва користується великим попитом. Такі будинки будуються легко і швидко, дуже дешево виходять за вартістю. Каркас будинку представлений у вигляді дерева, а всередині нього утеплювач, наприклад, мінвата.

Будівництво Котеджів Ремонт

Будівництво Котеджів Оздоблення

Безшовні вікна нового покоління

Джерела безперебійного живлення