Звукоізоляційний процес житлового приміщення

Одним з обов'язкових умов здачі кожного будівельного об'єкта в експлуатацію є звукоізоляція приміщень. Про будівлі не йшлося, будь то багатоповерхівка, приватний або заміський будинок, виробниче чи комерційне будова, надати хороше шумопоглинання і звукоізоляцію повинна компанія-забудовник.


На сьогоднішній день для виконання таких робіт, як звукоізоляція стін, під час безпосереднього будівництва та подальших ремонтів використовується продукт німецьких новітніх розробок - панелі PhoneStar. Ці унікальні звукоізоляційні панелі відрізняються тонким дизайном, а також якістю та ефективністю.

Завдяки PhoneStar ви зможете забезпечити своєму будинку максимальний захист від зайвого шуму, що надасть додаткового затишку вам і вашій родині. Звукоізоляційний матеріал PhoneStar має комбінованими властивостями, він захищає від зайвого звуку і шуму, тому вам не доведеться встановлювати додаткове шумопоглинаючий шар.

Звукоізоляційний процес кожного конкретного житлового приміщення становить кілька етапів, які слідують один за одним за певними правилами і в установленій послідовності. Першим етапом у встановленні звукоізоляційних панелей є видалення з належної звукоізоляції поверхні всіх отворів різних розмірів.


Наступним етапом є вирівнювання поверхні. При необхідності видаляються всі нерівності, щоб уникнути нещільного прилягання панелей PhoneStar. Щоб знизити собівартість звукоізоляції, а також зайві витрати праці, панелі PhoneStar кріпляться безпосередньо на оздоблювану поверхню. Однак при проведенні установки звукоізоляційних панелей необхідно пам'ятати деякі нюанси в роботі. Наприклад, цей звукоізоляційний матеріал необхідно кріпити виключно фірмовими дюбелями Wolf.

Ці дюбелі забезпечать покриття додаткові звукоізоляційні властивості, так як вони мають низькі звукопередающие показники. Також, якщо при установці панелей для звукоізоляції з'явилися щілини, їх необхідно заклеїти особливою стрічкою для ізоляції. Після монтування звукоізоляційних панелей, щоб уникнути деструкції стиків, необхідно облицьовувати поверхню гіпсокартоном.

Якщо вам потрібна також звукоізоляція підлоги, зверніться в компанію "Вольф Баварія", де точно знають, як виконати ці роботи правильно. Панелі PhoneStar є універсальним матеріалом, який допоможе вам забезпечити хорошу звукоізоляцію приміщення.

Гідроізоляційна плівка - це вид полімерної плівки

Матеріал для будівництва тераси уличное освещение

Джерела безперебійного живлення

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ