Огорожу можна зробити з чагарників

Кожен садівник хоче захистити свою садибу парканом, але звичайні паркани вже набридли всім. Як же можна зберегти свої плоди, квіти і ягоди, вирощені своїми руками? Відповідь проста, потрібно побудувати живопліт своїми руками, яка не тільки захистить ділянку, але і додасть естетичний вигляд.

Звичайний паркан зможе з величезним успіхом замінити огорожа з дерева, яка не тільки буде красиво виглядати, але і зможе захистити ділянку від потрапляння зайвого пилу з вулиці і зможе приглушити доноситься шум.


Для того, щоб зробити живопліт своїми власними силами, можна використовувати різні чагарники, наприклад такі, як смородина, малина, агрус. Крім захисту така огорожа ще й зможе порадувати свого власника смачними і стиглими плодами. Також огорожа можна зробити і з чагарників, які раз на рік будуть радувати око неймовірною красою квітів, що розпустилися.


Висота живоплоту.


Висота для такої огорожі може вибиратися сама різноманітна, в залежності від того, з якою метою ставиться огорожа із дерева. Висота може бути півметрової, у такому випадку це буде скоріше всього бордюр, який зможе відокремити квітник, криниця або лавку. Для таких невисоких огорож підходять будь-які культури, але не варто забувати і про те, що деякі з них потребують формує стрижці. Також роблять і високі паркани. Для таких високих огорож беруть саджанці заввишки півтора-два метри і при цьому висаджують саджанці всі однорідні (одного виду, віку і розвитку), дивлячись якою повинна бути ширина огорожі, рослини розташовують у ряди від 1 до 3.


Коли живопліт посаджена, то можна подумати і над тим, як прикрасити свою ділянку за допомогою натуральних матеріалів. Тут на допомогу зможе прийти таке незвичайне рішення, як скульптура з дерева. Завдяки великій різноманітності предметів, людей і тварин, які можна представити у вигляді скульптури з екологічно-чистого матеріалу, будь ділянка буде виглядати більш гармонійно та вишукано. За допомогою такої скульптури можна задати тематику місця, де вона буде стояти, створити відчуття простору і просто стати родзинкою саду.


Якщо ви вирішили поставити на своїй ділянці такий атрибут, як скульптура з дерева, та маєте навички різьблення по дереву, то можна спробувати зробити це власними силами, створити ескіз, знайти відповідний матеріал і починати творити. Яка скульптура стоятиме на ділянці, вирішувати тільки господареві, але не варто забувати про те, що ідей по створенню дерев'яних скульптур незліченна кількість.

Як зробити односхилий дах гаража

Оптимальні розміри гаража

Дворівневі натяжні стелі

Выбираем место для альпинария

Котел конденсаційного типу