Будівництво Котеджів Група Кросс

 

Опис об'єкта Екодолье, котеджне селище

 

Житловий комплекс «Екодолье» - це організований селище з власною розвиненою інфраструктурою, всіма міськими комунікаціями, цікавими ландшафтними та дизайнерськими рішеннями.Чисте повітря і природні краси поєднуються тут з міським комфортом проживання.Група компаній «Екодолье» веде забудову селища з використанням кращих світових практик та інноваційних технологій.У реалізації проекту застосовуються екологічно чисті матеріали та енергозберігаючі рішення, а значить, жити у встановленому тут домі буде комфортно і безпечно.

 

Площа ділянки під комплексну малоповерхову забудову становить 140 Га, на цій території планується розмістити понад 1800 одиниць житла загальною площею 170 000 кв.м. Із цього обсягу частка житла економ класу складе 72%.

 

Житлова забудова в Свердловській області буде включати в себе різні типи малоповерхового житла - індивідуальні житлові будинки площею від 89 до 393 кв.м, таунхауси від 88 до 131 кв. м.

 

Житловий комплекс «Екодолье» буде оснащений повною інженерної та соціальної інфраструктурою.Крім будівництва магазинів, прогулянкових та дитячих майданчиків, паркової зони, заплановано будівництво дитячого садка і школи.Початок продажів житла в новому малоповерховому комплексі розпочнеться в вересня 2013

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Гродно