Монтаж водостоків: ціна і якістьЄдина перевага відсотків з оцинкованої сталі або жерсті - низька ціна водостоку. А ось недоліків хоч відбавляй. Справа в тому, що ці матеріали дуже схильні до корозії, крім того, через малу теплового розширення взимку при утворення льоду труба може лопнути або розійтися по швах. Жесть - дуже м'який матеріал, тому навіть при незначному механічному впливі на ній утворюються вм'ятини. Та й цинкове покриття при частих кислотних дощах через два-три роки окислюється. 

Термін служби цих водостічних систем невеликий - всього 10-15 років, а потім їх доведеться міняти. Водостоки з жерсті і "оцинковки" широко використовувалися в радянський час, але сьогодні стрімко втрачають споживача. Адже нині на вітчизняному ринку з'явилися нові водостічні системи, прекрасно поєднують ціну з якістю - водостоки з ПВХ. Крім цього, ПВХ-водостоки гнучкі, не вигорають, не бояться ударів і витримують великі снігові і вітрові навантаження, добре працюють в температурному діапазоні від -50 ° С до + 70 ° С.

Термін служби даної системи при грамотному монтажі та експлуатації може досягати 50 років. Основний недолік відсотків з ПВХ - зміна розмірів при перепаді температур, що порушує їх герметичність і форму. Для вирішення цієї проблеми професіонали рекомендують використовувати або компенсуючі елементи - воронки, компенсатори, і стопери-обмежувачі, або проводити збірку на гумовій прокладці.

На першому етапі, ще перед тим, як приступити безпосередньо до будівництву будинку, необхідно пропрацювати план, в якому будуть враховані всі Ваші побажання з планування.Може бути і так, що не всі Ваші ідеї буде можливість втілити через будь-яких обставин.Краще не пручатися і прислухатися до думки професіонала.

На другому етапі відбувається пошук відповідного для будівництва котеджу або будинку ділянку. Бажано підшукати такий, в якому максимально була б розвинена інфраструктура.

Головна складова каркасного будинку - дерев'яний або металевий каркас.Каркас складається з стійок і горизонтальних обв'язок, крокв, ферм та інших несучих конструкцій, заповнений утеплювачем.Зовні будинок облицьовується оздоблювальними матеріалами (цеглиною, блок-хаусом, сайдингом і т.д). Різноманіття варіантів обробки додасть каркасному будинку будь-який зовнішній вигляд.

Будівництво храму розпочалося в 1998 році. До 2000 року був залитий фундамент і зведено цокольний поверх, після чого в день престольного свята відбулося мале освячення нижнього храму.Однак на цьому етапі роботи довелося зупинити: були виявлені серйозні будівельні прорахунки, і конструкцію визнали не відповідною антисейсмічним нормам.

В жовтні 2009 року будівлю було знесено. В проект внесли необхідні зміни, і будівництво почалося заново.У зв'язку з цим прихід зіткнувся з проблемою пошуку тимчасового приміщення для проведення богослужінь.Це питання було вирішене завдяки прихожанам храму - родині Цакліді.Вони безоплатно надали для здійснення служб приміщення на першому поверсі свого будинку, розташованого по сусідству.


Смотрите описание масляные краски для живописи на сайте.

Монтаж кроквяної системи даху

Будівництво Котеджів Вартість

​Монтаж кондиціонерів

Котел конденсаційного типу