Монтаж водостоків: ціна і якістьЄдина перевага відсотків з оцинкованої сталі або жерсті - низька ціна водостоку. А ось недоліків хоч відбавляй. Справа в тому, що ці матеріали дуже схильні до корозії, крім того, через малу теплового розширення взимку при утворення льоду труба може лопнути або розійтися по швах. Жесть - дуже м'який матеріал, тому навіть при незначному механічному впливі на ній утворюються вм'ятини. Та й цинкове покриття при частих кислотних дощах через два-три роки окислюється. 

Термін служби цих водостічних систем невеликий - всього 10-15 років, а потім їх доведеться міняти. Водостоки з жерсті і "оцинковки" широко використовувалися в радянський час, але сьогодні стрімко втрачають споживача. Адже нині на вітчизняному ринку з'явилися нові водостічні системи, прекрасно поєднують ціну з якістю - водостоки з ПВХ. Крім цього, ПВХ-водостоки гнучкі, не вигорають, не бояться ударів і витримують великі снігові і вітрові навантаження, добре працюють в температурному діапазоні від -50 ° С до + 70 ° С.

Термін служби даної системи при грамотному монтажі та експлуатації може досягати 50 років. Основний недолік відсотків з ПВХ - зміна розмірів при перепаді температур, що порушує їх герметичність і форму. Для вирішення цієї проблеми професіонали рекомендують використовувати або компенсуючі елементи - воронки, компенсатори, і стопери-обмежувачі, або проводити збірку на гумовій прокладці.

На першому етапі, ще перед тим, як приступити безпосередньо до будівництву будинку, необхідно пропрацювати план, в якому будуть враховані всі Ваші побажання з планування.Може бути і так, що не всі Ваші ідеї буде можливість втілити через будь-яких обставин.Краще не пручатися і прислухатися до думки професіонала.

На другому етапі відбувається пошук відповідного для будівництва котеджу або будинку ділянку. Бажано підшукати такий, в якому максимально була б розвинена інфраструктура.

Головна складова каркасного будинку - дерев'яний або металевий каркас.Каркас складається з стійок і горизонтальних обв'язок, крокв, ферм та інших несучих конструкцій, заповнений утеплювачем.Зовні будинок облицьовується оздоблювальними матеріалами (цеглиною, блок-хаусом, сайдингом і т.д). Різноманіття варіантів обробки додасть каркасному будинку будь-який зовнішній вигляд.

Будівництво храму розпочалося в 1998 році. До 2000 року був залитий фундамент і зведено цокольний поверх, після чого в день престольного свята відбулося мале освячення нижнього храму.Однак на цьому етапі роботи довелося зупинити: були виявлені серйозні будівельні прорахунки, і конструкцію визнали не відповідною антисейсмічним нормам.

В жовтні 2009 року будівлю було знесено. В проект внесли необхідні зміни, і будівництво почалося заново.У зв'язку з цим прихід зіткнувся з проблемою пошуку тимчасового приміщення для проведення богослужінь.Це питання було вирішене завдяки прихожанам храму - родині Цакліді.Вони безоплатно надали для здійснення служб приміщення на першому поверсі свого будинку, розташованого по сусідству.

Монтаж кроквяної системи даху

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво Котеджів Вартість

​Монтаж кондиціонерів

Котел конденсаційного типу