Будівництво Будинку з цокольним поверхом Відео

храм виручка Історія RIP. Серафим Sarovskogo в Салоніках в 1998 nachalasy godu, коли- Neapolyskaya і Stavrupolyskaya єпархія дала благословення храму stroitelystvo ДЛЯ russkoyazиchnoy obshtinи МІСТА.

 

Прихід отримав офіційний статус у 1999 році, коли в Урядовій газеті Грецької республіки був опублікований Указ уряду № 109 про заснування парафії храму прп.Серафима Саровського митрополії Неапольська і Ставрупольской в районі Евксінуполі округу Новій Евкарпіі рСалонік

 

Відповідно до початкового задуму, проект нового храму повинен був поєднувати в собі риси як російської, так і візантійської архітектури.Згодом основним пріоритетом стала простота архітектурного рішення - приміщення повинні були бути, перш за все, функціональними і відповідати призначенню храму як центру парафіяльного життя.

 

Ескіз проекту було виконано в архітектурній майстерні Московської Патріархії Г.І.Сідуновим. Подальшою розробкою проекту в Салоніках займався грецький архітектор В.Папа, який, зокрема, збагатив зовнішню конструкцію візантійськими елементами.Підсумковий проект викликає асоціації з традиційною храмової архітектурою Росії, Греції, Грузії та інших православних країн.

 

Будівництво храму розпочалося в 1998 році. До 2000 року був залитий фундамент і зведено цокольний поверх, після чого в день престольного свята відбулося мале освячення нижнього храму.Однак на цьому етапі роботи довелося зупинити: були виявлені серйозні будівельні прорахунки, і конструкцію визнали не відповідною антисейсмічним нормам.

 

В жовтні 2009 року будівлю було знесено. В проект внесли необхідні зміни, і будівництво почалося заново.У зв'язку з цим прихід зіткнувся з проблемою пошуку тимчасового приміщення для проведення богослужінь.Це питання було вирішене завдяки прихожанам храму - родині Цакліді.Вони безоплатно надали для здійснення служб приміщення на першому поверсі свого будинку, розташованого по сусідству.

 

В цю кімнату була перенесена церковна меблі і начиння, виділено вівтарний простір.Свічковий крамницю довелося влаштувати на вулиці перед будинком. Богослужіння в будинку Цакліді відбувалися протягом майже двох років - до того як завершилася оздоблення цокольного поверху нової будівлі церкви.

 

Влітку 2010 року почалася внутрішня обробка приміщення.Кілька місяців зайняла шпаклівка і штукатурка стін і стелі. Навесні 2011 року були встановлені вікна та двері, проведено мережі електро-і водопостачання.Тоді ж приміщення було обладнано системою опалення «тепла підлога», що дозволяє економно і ефективно обігрівати храм в зимові місяці.

 

Протягом літа йшли фінішні оздоблювальні роботи: укладання плиткового статі, фарбування стін і стелі, установка металевих навісів і решіток на вікна.Обробка була повністю закінчена у вересні 2011 року.

Будівництво Будинку з цокольним поверхом

Будівництво будинків і котеджів з Мансардою

Будівництво Котеджів з цокольним поверхом

Будівництво будинків і котеджів під Ключ