Будівництво Котеджів Ключ

Ціна пансіонати:  
1 komnatnaya будиночок 120000 tиs / Рьюбен (заблокований).  
2 komnatnaya будиночок 160000 tиs / Рубі (заблокований).  
3 komnatnaya будиночок 200000 tиs / Рубі (заблокований).  
Ремонт kvartirи (ціна за м2).  
Еkonom - 2200 tиs / Рубі м2  
Комфорт - 4000 tиs / Рубі м2  
Люкс - 7000 tиs / Рубі м2  
Термін vиpolneniya роботи:  
1 komnatnaya будиночок закривається (по місяцях, poltora)  
2 komnatnaya будиночок заблокований (poltora два)  
3 komnatnaya під ключ оренді (до Місяців Трехо)  
(Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися зателефонувавши нам або викликати майстра на об'єкт для складанні кошторису.З якістю наших робіт можна ознайомитися, виїхати на діючі об'єкти).
- Виробляємо якісні роботи.  
- Виконання комплексних і часткових ремонтів будь-якого рівня.
- Найнижчі ціни.  
- Прибирання після комплексного ремонту в подарунок!  
- Знижки та цікаві пропозиції.  
- Складання докладної кошторису із зазначенням видів робіт.
- Вартість робіт, після підписання договору не змінюється.  
- Фіксований термін здачі об'єкта, що дуже важливо!  
- Гарантія на роботи до 24 місяців ..  
- Тільки найякісніші будівельні матеріали і сучасні технології.
Наші послуги:  
- Комплексний та частковий ремонт квартир, будинків, офісних та інших приміщень.
- Послуги дизайнерів і проектувальників.  
- Будівництво за індивідуальними і готовим проектам котеджів, будинків, промислових і торгових приміщень, з дотриманням усіх необхідних норм;  
- Виробництво кухонь на замовлення.  
- Виробництво натяжних стель.
- Установка і продаж кондиціонерів

Як правило початок будівництва будинку починається з розробки проекту котеджу.Безумовно, що можна звернутися в нашу фірму з готовим (типовим) проектом, але, іноді типові проекти не можуть повністю задовольняти всі вимоги замовника і повністю відповідати всім критеріям вибраної ділянки.В цьому випадку краще звернутися до нашого архітектурному бюро і розробити індивідуальний проект котеджу, який враховуватиме всі вимоги замовника, з урахуванням індивідуальних особливостей купленого Вами ділянки.

Для полегшення цього завдання раджу купити садовий бур відповідного діаметру (або позичити у знайомих). Діаметром яма повинна на 10 см перевищувати діаметр азбестових труб.

Засипаємо в яму шар піску під основу і трамбуємо. Пісок бажано брати морської і добре просіяний. Тепер з боків ями засипаємо на низ пісок, сантиметрів 20-30 (щоб закріпити труби).

Тепер труби тримаються досить міцно., Всередину туби, на відстані 7 сантиметрів один від одного, забиваємо в землю арматуру, сантиметрів на 20, так як арматура повинна бути вище труби, то довжину арматури беремо на 20% більше довжини труби.

Нарешті, вони займають значно менше фізичного простору, ніж орні двері, хоча і можуть зажадати дещо більше матеріальних ресурсів. Розсувні перегородки з напівпрозорого скла, пластику, металу, МДФ або полімерних матеріалів, все частіше зустрічаються в інтер'єрах, створюючи конкуренцію орним дверей. Втім, всі функції дверей перегородки не виконають.

Похилі даху бувають односхилі, двосхилі, вальмовиє, полувальмовиє і більш складної форми. Ухил даху зазвичай приймається в межах 13-50 градусів. Вибір ухилу диктується не тільки архітектурним рішенням, а багатьма взаємопов'язаними факторами. В значній мірі його визначають атмосферні умови: наприклад, в Карпатах, де випадає багато снігу, розумніше зробити дах крутіше, ніж у Криму.

Єдина перевага відсотків з оцинкованої сталі або жерсті - низька вартість. А ось недоліків хоч відбавляй. Справа в тому, що ці матеріали дуже схильні до корозії, крім того, через малу теплового розширення взимку при утворенні льоду труба може лопнути або розійтися по швах. Жесть - дуже м'який матеріал, тому навіть при незначному механічному впливі на ній утворюються вм'ятини. Та й цинкове покриття при частих кислотних дощах через 2 роки окислюється. Термін служби цих водостічних систем невеликий - всього 10-15 років, а потім їх доведеться міняти.

Будівництво Котеджів Росія

Будівництво Котеджів Опис

Будівництво Котеджів Дач