Купівля генераторів

Для того що б вибрати генератор для дому, дачі або гаража необхідно визначитися який з факторів буде першорядний : вага генератора, його габориты, рівень шуму, тривалість роботи на одній заправці, наявність автоматизованого блоку управління потужність або ціна генератора. 

Найбільш важливим фактором при виборі генератора є потужність пристрою. Що б підрахувати необхідну потужність для використання електроприладів, необхідно підрахувати сумарную потужність всіх електроприладів які ви збираєтеся використовувати. Слід враховувати, що при підключенні індуктивних електроприладів таких як дриль, перфоратор, болгарка і т. д. зростають пускові струми споживача.

 Пусковий струм-це струм, який виникає на невеликий проміжок часу після запуску обладнання яке оснощено електродвигуном, пусковий струм може в кілька разів перевищувати номінальну потужність агрегату .


Основна частина генератора це двигун, від його потенціалу залежить як довго прослужить електростанція. Двигуни бувають бензинові і дизельні. Ресур дизельних двигунів значно більше ніж у бензинових. Основні переваги бензинових генераторів це низька ціна і невеликі габарити. 

Відповідно дизельні генератори значно дорожче бензинових але їх застосовують застосовують для освщения всього будинку. Так що при виборі генератора враховуйте для яких цілей він вам потрібний, якщо для аварійних ситуацій то краще купити бензиновий а якщо для тривалої експлуатації то краще купити дизельний.

Мягкая мебель Киев

Курси перукарів

Окна для мансарды