Будівництво Котеджів Статті

Квартирне питання і сьогодні для більшості наших співвітчизників стоїть досить гостро.Однак, якщо ще кілька десятиліть тому багатьох влаштовувала навіть невелика однокімнатна квартира в старому будинку, то сьогодні все більше число людей прагне забезпечити себе по-справжньому комфортним житлом.Прекрасним рішенням, в даному випадку, стане будівництво будинку під ключ.Цей термін має на увазі виконання всього комплексу робіт одним підрядником, який бере на себе вирішення абсолютно всіх задач.

 

Будівництво під ключ - додому, про Котрe кожен

 

доставка, Зведення швидкість і якість будівництва багато в чому залежать від замовника обраного матеріалу.Численні компанії пропонують можливість стати власником різних за зовнішнім виглядом і вартості споруд:

 

   
 • Цегляний будинок.Будови з цегли мають масу переваг, завдяки яким вони отримали широке розповсюдження.Такі будинки відрізняються вогнестійкістю, вони прекрасно переносять значні температурні коливання і підвищену вологість.Завдяки невеликому розміру цегли вдається втілити в життя найскладніші архітектурні рішення.Крім того даний матеріал забезпечує естетичний зовнішній вигляд будівлі.
 •  
 • Будинок з газобетону. Цей матеріал являє собою блок, для виробництва якого використовується спінений бетон.Зчеплення окремих елементів конструкції забезпечує спеціальний клей, арматура і прокладка з пластикової сітки.Газобетон володіє невеликою вагою, завдяки чому будівництво ведеться прискореними темпами.Ще одна перевага будівництва будинків під ключ з цього матеріалу - невисока вартість.
 •  
 • Будова з піноблоків. Піноблоки сьогодні поступово втрачають свою популярність.Даний будівельний матеріал витісняють з ринку більш сучасні аналоги, що володіють поліпшеними характеристиками.Однак і у цього матеріалу залишилося безліч шанувальників, які гідно оцінюють простоту монтажу піноблоків, максимально демократичну ціну, а також його прекрасні тепло-і звукоізоляційні якості.
 •  
 • Панельний будинок. Багато фірм, що виконують будівництво під ключ, використовують у своїй роботі рамкові конструкції, виготовлені на виробництві з використанням сучасних технологій.При зведенні споруд з панельних конструкцій непотрібне заливка дорогого монолітного фундаменту.Роботи виконуються в максимально стислі терміни і не вимагають залучення великої кількості фахівців.
 •  
 • Елітне дерев'яна будівля. Сьогодні складно знайти людину, яка б не мріяв стати власником затишного, красивого і екологічного будинку з натурального дерева.Багато компаній, що займаються будівництвом будинків під ключ, пропонують замовнику зведення будинків з оциліндрованих колод, профільованого або клеєного бруса або колоди ручної рубки.

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Прайс

Будівництво Котеджів Ключ