КАК МОЖНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ СТЕКЛЯННЫЕ ПЕРЕГОРОДКИ

Як можна використовувати скляні перегородки


Перегородки зі скла останнім часом стали активно використовувати як в житлових приміщеннях, так і в комерційних. Вони міцні, підходять до будь-якого дизайну і не створюють нагромадження. Тому їх використовують для розділення робочих зон в офісах, при відділенні кухні від вітальні, у ванній кімнаті або коридорі.

Багато людей боятися перегородок зі скла, так як вважають, що при пошкодженні конструкції, можна поранитися осколками. Але сучасні перегородки виготовляються із загартованого скла, яке не так-то просто розбити. А якщо така неприємність все ж відбувається, то матеріал розсипається на частини з тупими краями, поранитися якими практично неможливо.

За допомогою скляних перегородок можна створювати різну звукоізоляцію. Якщо проникнення звуків допустимо, то підійдуть звичайні одинарні конструкції. Але якщо треба розділити приміщення таким чином, що шуми практично не проникали, слід встановлювати подвійні перегородки. Шумоізоляція в них підвищується в кілька разів.

Скляні перегородки можуть бути суцільноскляні і каркасні. Останні мають каркас, який виготовляється з дерева або металу. Він створює додаткову шумоізоляцію. Суцільноскляні конструкції кріпляться за допомогою спеціальних затискних профілів.

Перегородки зі скла можуть бути розсувними. Головне їхнє розходження полягає в системі, з допомогою якої елементи конструкції можуть переміщатися.


Скляні конструкції можуть бути забезпечені рейками, кількість яких варіюється від однієї до трьох. Бувають перегородки, які при зрушуванні повністю ховаються в стінах. Такий варіант дозволяє домагатися максимальної економії місця. Існують також радісно перегородки і системи з нижніми і верхніми опорними механізмами.

Розсувні конструкції дозволяють замінювати двері або цілі стіни. Особливо це актуально в невеликих приміщеннях, де господарі прикладають всі зусилля для візуального розширення простору. А за рахунок стійкості до підвищеної вологості, вони стали дуже поширені при облаштуванні ванної та кухні.

У ванній кімнаті перегородки з матового скла використовуються для зонування простору. З їх допомогою відокремлюються душові куточки, щоб захистити приміщення від бризок. Ними часто відокремлюють туалети в суміжних санвузлах. За такими перегородками легко доглядати і вони служать довгий час, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і властивостей.

ЭКСКЛЮЗИВНАЯ КРОВЛЯ ДЛЯ ДАЧНОГО ДОМА

​ БЕЗОПАСНАЯ ПОКУПКА КВАРТИРЫ В НОВОСТРОЙКЕ

ГИДРОМАССАЖНЫЕ ДУШЕВЫЕ КАБИНЫ И ИХ ВОЗМОЖНОСТИ

КАК НАДЕЖНО И ПРАВИЛЬНО ЗАМЕНИТЬ ФУНДАМЕНТ ДОМА?

(ЭКОЛОГИЧНЫЙ ДИЗАЙН) ЗЕЛЕНЫЙ – ХИТ СЕЗОНА