Как выполнить ремонт листов кровли

Коли дах починає текти, або ж ви бачите помітні пошкодження аркушів покрівлі, то потрібно терміново приступати до ремонту. Для лагодження необхідно виправити вм'ятини в листах і видалити всю іржу за допомогою залізної щітки. Далі очищаємо поверхню від пилу і слідів старої фарби, а потім знежирюємо поверхню ацетоном.


Після просушування покриваємо метал олійною фарбою валиком або пульверизатором. Для оцинкованих листів, встановлених на даху, необхідно застосовувати спеціальні фарби з підвищеною еластичністю і адгезією, наприклад акрилову грунт-емаль.

Для усунення тріщин застосовується спайка аркушів. Заздалегідь щіткою або наждачним папером усувається вся іржа. Краї тріщини максимально можливо притискаються один до одного і закріплюються в такому положенні.


Невеликі отвори в оцинкуванню можна залатати з допомогою простого шматка міцної тканини. Сам процес буде полягати у виготовленні латочки з тканини, тривалому просяканні її в густий фарбі і подальшому закріпленні її на місці ремонту. Після повного висихання, латочка і навколишня поверхня повинні бути пофарбовані новою фарбою у кілька шарів. При здійсненні ремонтних робіт не забувайте про засоби індивідуального захисту таких, як окуляри і рукавички, особливо при пайку листів, інакше ви можете нашкодити своєму здоров'ю.

Якщо ви хочете придбати квартиру і переїхати в краснодар купити квартиру від забудовника тут можна досить дешево. Житловий комплекс «Вівальді» пропонує вашій увазі відмінні квартири в новобудовах.

Будівництво Котеджів в Кредит

​Монтаж кондиціонерів

З чого починають ремонт кухні в квартирі

Как сделать сауну своими руками