Внешняя защита

Фасад одне з найбільш вразливих місць заміського будинку. Зовнішня поверхня стін відчуває всі види впливів фізичні, хімічні, бибиологические. Проте захистити стіни не так складно, як здається.

За матеріалом виготовлення та оздоблення фасади поділяються на дерев'яні (колоди, брус, дошки вагонка, панелі, ДСП), мінеральні (натуральний і штучний камінь, цегла, бетони, штукатурка) і поєднані (наприклад, цегляний цоколь дерев'яний будинок; кам'яний перший поверх дерев'яна надбудова). Утіх і інших свої переваги і недоліки.


Любов до теплою на дотик, приємно пахне, податливою в обробці деревини, багато з нас перейняли від пращурів. А ті ке ствовались не тільки практичністю, але і доступністю матеріалу в умовах проживання, і легкістю його оброблен ня. Дерев'яний будинок «дихає», його мікроклімат комфортний для проживання. Якщо стіни досить товсті, наприклад будинок дерев'яний, вони не пустять зовні ні мороз, спеку. Збудований за всіма правилами, такий будинок і вік простоїть не зруйнується.


А ось і ложка дьогтю. Деревина дуже вразливий матеріал. Вона руйнується під впливом вологи, кисню, УФизлучения, не кажучи про вогні. Деревина не тільки досить «смачна» для жуковдревоточцев, але і чудово підходить для розмноження грибків, мохів, синяви, цвілі, гнилизни і водоростей. Дерев'яні поверхні, які не мають захисту, швидко втрачають свіжий золотистий вигляд, а від проникнення в пори вологи і її подальшого випаровування коробляться, розтріскуються. Погано переносить сира деревина і незліченні цикли замерзанияоттаивания, на які так щедра природа Середньої смуги.

Мінеральні підстави
Кам'яні стіни, на жаль, теж уразливі. Їх головний ворог - вода.

Жалюзи на окна

Окна для мансарды

Камянка для лазні

Шкаф купе.

Монтаж козирка